mozem byt tehotna??

Príspevok v téme: mozem byt tehotna??
nika1981

Ahojte...uz 18 den mi meska menzes...mozem byt tehotna...s manzelom sme sa rozhodli pre antikoncepciu,gynekolog mi povedal ze po 7 dnoch som uz chranena...po dvoch tyzdnoch som dostala take spinenie...ze je to normalne mat pokracovat v uzivani...po skonceni prveho balicka mi menzes neprisiel...a na moju chybu som neuzila dalsie balenie...odvtedy mame chcraneny sex...ale menzes nikde...no neviem co si mam mysliet??

aluska

v tom balicku je taky papierik, vo,a sa ze pribalovy letak..odporucam ti ho nastudovat, mozno potom pochopis princip antikoncepcie

nika1981

takze po prvy krat v zivote beriem antikoncepciu...mojmu doktorovi je radost sa dovolat,pretoze jeho dolezita sestricka nechce prepajat...
ano moj rok narodenia je 1981...ak budem tehotna...ok...len som nechcela tak skoro...som 9.mesiacov po porode...a do toho tie tabletky-hormony...

aluska

nika ty nechapes ze ked beries antikoncepciu tak nemas byt z coho tehotna?
necuduj sa ze nemas kramy ked si si pokaslala cely hormonalny system tvojim bezduchym vysadenim

meggy10

jasne pobabrala si si cyklus, ked uzivas antiku vsetko je mozne, telo si musi na nu zvyknut, ja beriem azaliu a tu beriem vkuse bez prestavky.

nika1981

zlakla som sa ked sa najprv dedostavili...a hovorim si ak ostanem tehotna...tak radsej nejdem pokracovat v dalsom baleni...a za posledny mesiac som aj schudla 5-6 kg...tak mozno do + aj to...takze bud si spravim test,aby som bola kludnejsia a budem cakat...

aluska

to, ze ti vynecha menzes, je ok

nechapem preco si normalne nebrala dalsi blister..akurat si dokasles hormony v tele..nasadzujes, vysadzujes...
a ked si myslis ze mozes byt tehotna tak si urob test..od vydatej zeny by som ocakavala viac vedomosti

alzbee

Pokaslala si si zrejme cyklus...telu chvilu trva, kym si jednak zvykne na tabletky, no tvoje telo si asi ani nestihlo zvyknut, ked si ich po mesiaci prestala brat a tym padom mu chvilu potrva, kym sa spamata.