Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vichy make-up

sibalka:))

podla mna su vichy make upy,velmi agresivna kozmetika,dost velka chemia to je...ale neviem asi kazdemu nieco ine sadne

alexa29

ja som si kupila teraz od astoru perfect stay, je dobrý,len sa tazko nanáša a ked chvílu zaváham tak uz sa nedá rozotriet. a póry upchá kazdy mejkap, časom to zistíte aj samé, ja mám hlavne z toho zvačsené pory a z ničoho iného.

suns

babenky kupila som si Max Factor second skin najbledsi odtien 45 - warm almond, a je privelmi tmavy !!! ( na mna) inak je dobry.. nechcela by ste ho niektora kupit? dam ho za 10€, mozem poslat postou..
toto sa mi totiz stava stale.. kupim make-up a nie je dobry :( ale tento bol velmi drahy na to, aby mi stal na policke :( pomozete?

evika

super kryje, ale čo z toho, keď narobí- zvýrazní kopec šupín na tvári/aj po peelingu/,vyzerá to hrozne...z make-upov mne momentálne vyhovuje vital radiance od revlon, alebo giordani od oriflame- kryjú síce menej, ale bez šupín.Nevie niekto či s nimi?

cappy

podla mna ten make up je super...zakryje to co ma a tvar je ina...a samozrejme ho stci dat trochu..nie vela...a dobre rozniest...najlpesie nie v kupelni..ael na dennom svetle samozrejme...

LILIII

aluska

praveze mal dobru konzistenciu skor bol ako voda tekuty a dobre sa nanasal nepouzivala som ho casto no i napriek tomu som mala problem.....

aluska

infaillible som nemala..ani neviem aky je...ale kedze je dlhotrvajuci tak predpokladam ze bude taky hustejsi takze taky ani nechcem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.