vichy make-up

LILIII

alu...

mne sadol BOURJOIS -repulpant
z LOREALU som mala -INFALLIBLE no narobyl mi kopec problemov momentalne planujem si kupit od VICHY no este neviem aky preto pisem

aluska

ja pouzivam lahke make-upy
max factor color adapt
loreal true match
affinitone..take tie tekutejsie
este chcem skusit max factor second skin

LILIII

aluska, lalia lesna

a aky pouzivas konkretne make-up ?

ja si myslim ze lalia lesna (pekne mienko)ma pravdu pretoze som pred rokom bola v zahranici kde ma licila jedna kocka a vobec by ma nenapadlo ze make-up ktory som si kupila ako vzorku a totalne bol husty mne nesadol pouzila zhodou nahod baba ktora ma licila- bol super!uzasny! teda chcem len povedat ze make-up treba vediet naniest

aluska

ved dobre,..ale ja celkovo nemam rada huste make-upy..podla mna posobia strasne neprirodzene...clovek ma po nich az moc dokonalu tvar-v jednom tone, co samozrejme neni tak v skutocnosti..a preto to je vidiet

nestea

super kryje ale vidno,ze mas make-up na tvari. je taky matny aj sa dobre rozotiera.je dobry az na to,ze robi "efekt masky"..ale ak si to vies nanasat poriadne na tvar, tak no problem.len nie ako niektore slecny .. kontrast tvar-krk = katastrofa..treba sa poradit, vypytat si vzorky v lekarni vyskusat.. :)

lalia lesna

kazdy z nas ma inu plet kazdemu inak posobi,ked si ho das vela jasne ze je efekt masky,ja ked so si dala prvy krat som tak vyzerala ako s maskou ,potom som dala menej a bolo to dobre