Pocit hlienov v prieduškach?

Príspevok v téme: Pocit hlienov v prieduškach?
uzlik

Dobrý deň,
chcem vás poprosiť o radu. Pred troma týždňami som bola chorá mala som chytené priedušky a dobrala som suprax antib. Mala som pocit že som ešte neni úplne fit a už som antib nemala tak som vhupla normal do života no odvtedy mam pocit akoby na prieduškach som mala čosi usadené keď ležím je to horšie akoby sa mi tam niečo hýbalo taký veľmi nepríjemný pocit. Mám stále zahlienené hrdlo, pritom chorá som neni stále cítim ako mi tam niečo steká môže to byť že mi stekajú stále hlieny a tam sa usádzajú ? .. bola som u dr tá ma poslala k pľúcnemu a spravil mi rontgen nič tam nenašiel tak to uzavrel že mi nič nieje. No ja by som bola rada, ale ten pocit že mi tam stále niečo stojí je hrozný neviete mi niekto poradiť čo to môže byť, alebo ako sa toho zbaviť ? ďakujem aj prírodnú medicínu to je jedno len hlavne dobrú radu ďakujem

majkad

Treba to cim rychlejsie liecit. Ja som svoj kasel zanedbavala par mesiacov a nakonci mi povedali ze mam bronchiektazie ...teraz si musim davat pozor na akekolvek prechladenie a kasel. Mam problem s hlienami tiez. Nie a nie ich dostat z pluc von ... su na to aj techniky vdychovania a vydychovania a dokonca aj tapkanie na chrbat odzadu by to malo pomoct ... mne to ale nepomaha :( Inak skuste co Vam odporucili ostatni.

jajkafr

uzlik
skús to ACC Long alebo Solmucol môžeš to brať aj dlhšie ako ostatné lieky od kašľu malo by ti to pomôcť zbaviť sa hlienu v prieduškach držím palčeky a skoré uzdravenie prajem

Gregor

Na potlačenie kašľa a k vykašliavaniu hlienov a samozrejme aj k prevencii užívam liečivu vodu Bílinskú kyselku ktorú pijem na lačno 30 min. pred jedlom v objeme 250ml (2,5dcl). Táto voda my pomáha dostať hlieny von s pľúc a zabraňuje ich ďalšiemu usádzaniu. Tak že, hlieny vypľúvam alebo vydýchnem už pri ich vzniku. Bílinskú kyselku dostať kúpiť v lekárni alebo v niektorých potravinách a cena sa pohybuje okolo 0.90 €. Celková denná dávka je 1000ml. S pozdravom Gregor.