Farbenie na blond

casanta

Da sa odfarbit aj bez peroxidu, ja som hladala na internete a nasla som odstranovac farby vlasov color remover/color assist za 4 eura..nejak som tomu moc neverila, ale kupila som si to dala na vlasy a cuduj sa svete mne to odstranilo tu tmavu hroznu farbu na svetlo hnedu bez poskodenia..pripravok mozes aplikovat aj bezprostredne po farbeni vlasov pri zle zvolenom odtieni....takze vlasy nemusis nicit peroxidom ..

anaemia

moja skusenost: ciernej sa skorej zbavis nez cervenej..z tej cervenej mi ostali pigmenty vo vlasoch, a stale ich mam dorysava. aj po troch meliroch a desiatich farbach vkuse tam je ta rysava.a cierna mi zisla dole celkom rychlo

sisa22221

Baby hnedooke :) nikdy neskusat blond ak nosite cierne alebo tmavohnede a ste snede, strasne to znici vlasky!!! mavala som roky po zadok nadherne leskle haro a teraz v tridsiatke mi preplo, moja kadernicka mi odmietla blond melir urobit, tak som sla k inej, stalo to kopec penazi a ta susina potom!!! hrozne, stratili lesk, chlpilo sa to, musela som ich stale balzamovat na noc olivovym olejom teraz som si po mesiaci dala sampon a zmyva sa do rysava, zajtra davam peknu hnedu trvacu, tak snad to nejako zachranim...

janike

niektore kadernictva maju tzv. vytahovac. neobsahuje peroxid ale farbu to vytiahne z vlasu a vobec ho to neznici. ja som isla z ciernej na rysavu a uplne to bolo super, krasne leskle zdrave vlasy mi po tom ostali. bolo to sice dost drahe ale stalo to za to.

janka198111

mija223, neverim ze ich mas zdrave chod ku kadernicke, ked chyti do ruky tvoje vlasy tak ta ti povie ci su az take zdrave :-0
a ved nemusia byt vsetky blondyni .-0 olasske niektore chcu byt za kazdu cenu a vyzeraju ako chemopreny

mija223

no neviem,ja som mala čierne vlasy z toho som išla na blond potom som si dala hnedé a teraz mám už tretí blond melír na hlave a plánujem ich ešte asi 2 aby som bola úplna blondínka a toto všetko som stihla za polroka a vlasy mám husté ako predtým a pekne lesklé :D

janka19811

ja som si tak ist dala s hnedej na blond a tak som si poskodila vlasy az hroza a furt som si to musela odfarbovat bo mi vyrastalo a nebolo to pekne, teraz som si dala znova na hnedo a to mi pristane najviac, v blond som vyzerala ako olaska cigana ja uz by som si nedavala a nevyzera to moc prirodzene ak tak si daj len melir u kadernicky do toho nech ti zosvetli ale byt tebou tak moc nevymyslam ak nechces byt chemoprenova a stale odfarbovat hlavne ze ich mas zdrave tie vlasy

ahojahojahoj

ahojte no ja som mala odjakziva hnede vlasy dala som si melir doma a bol dost taky zlty no to si uz moc nepamätam lebo to bolo asi pred 3rokmi ale dost mi vyrastol mala som svetlo hnede vlasy potom som si dala sampon an hnede vlasy sa mi zda palette viac si nepamätam a bola som tmavohneda potom som chcela byt blondina A stale aj chcem tak som si dala 2x melir asi vpriebehu 2mesiacov a tiez mi to znicilo vlasy tak som sa dala pred 3dnami ostrihat a sampon na meliry u kaernicky myslela som si ze budem mat celu hlavu bleciu no naopak su tmavsie a melir mam fialovy ozaj neviete ci mi to zmyvanim zmizne? pred tym som mala dost dlhe vlasy a kadernicka mi povedala ze konce by mi nechytilo...mam dost citlive vlasy vsetci hovoria ze najlepsie som amla po tom sampone no mne sa to nepaci lebo aj teraz to mam take podobne a ja chcem byt blondina neviem ci si mam dat teraz prefarbit vlasy lebo sa bjim ze mi prestanu rast ked sA ZNICIA ALEBO MAM POCKATR KZM ICH NEBUDEM MAT DLHE NO JA NECHCEM MELIR LEBO MALA SOM HO HUSTEJSI A PO CASE SOM HO UZ MALA O DOST REčší prosímM poraďte mi či si mám dať BLOND ?AKO (melirom..chcem to rychlejsie a..alebo doma ci u kadernicky ked tu vela na nich nadava) ? A KED TAK AJ KADERNICKU NEAKU v ZA

magdala

Ahojte, mám prirodzené tmavšie hnedé vlasy a chcela by som svetlo ryšavú, doma si nato netrúfam , neviem, treba ísť ku kaderníčke a vyfláknuť na to peniaze ? ale nechcem použiť odfarbovač, to hrozne ničí vlasy, ale počula som, že niektoré kaderníctva to vedia aj bez toho, prosíím poraďte s nejakým tipom alebo niaku kaderníčku :)))