tatko alkoholik

Príspevok v téme: tatko alkoholik
zigggy

ahojtee chcem vamm napisat neco po mojom probleme. nie len mna sa to tyka,ale celej mojej rodiny.mam starsieho brata...len o 2roky ja mam 18--- to len tak n uvod
moj otec pije uz ako som bola malicka a aj brat.. nase narodeniny sme nikdy nesoslavovali.. nikdy nam len ani rku nepodal mama nas vystiskala a on nic.. nezaujima sa o nas ..len ked je opity, mam nikeekedy& pocit ze pije aby s nami mohol kecat.. navonok sme uplne normalna rodina.. aj ked susedia nad nami maju asi dakeho tusaka. lebo ked je opity casto mamine nadava, uraza ju. ona nepracuje tak je rada ze vobec nejake tie korunky maame ja ju amm velmi rada. aj ked tym ublizuje sebe a aj nam ,asi si toneuvedomuje ze rozvod by prosepl vsetkym. ale kde by sme potom byvali? toto mi odpovie...

ja neviem ako dalje .. maminini rodicia su skvely. casto nam aj pozicaju peniaze ked sme na tom finance dost biedne... a celkovo.. su super ale inu pomoc by od nich mama asi neprijala .. myslm tak..byvat u nich alebo nieco podobne.

mama sa ho boji. neznasa ho... ja ho priam enavidim... nemam dovod ho mat rada..aj ked kuuuusocek ho mam rada lebo je to mmoj oco ale nic viac .. viac kecam asi viac so skolnikom v skole jak s ocom.....

vkuse len huka, uraza, zle nam robi joj :(( a este on sa bude stazovat jak sa ma zle sak mamina setko prenho robi.... setko... ako dalej?? tto by som ani najlepsej kamoske nepovedala .. lebo oni vravie tak inak o svojom ocovi .... ja si neviemm predstavit len telku s nim pozerat..... o rok mam suzkovu.-... moji rodicia spolu .. na nej??? cosiiiiiiii :((((( mama by tam neslaa ani nahodou a ocoo by sa tam opil... desi ma to..

hrozne sa bojim ze aj ja budem mat takeho prietela alebo manzela joj :((((((((( teda manzela nie cossiii ja sa nikdy nevydam nikdy neves co sa s tvojho milacika casom vykresli........ ((((

ivanka_83

on neni zly, on bol opity...ja som nekompromisna.byt deti?to je riadny chlap.udrzat manzelstvo, nerozviest sa?kvoli comu?pohodlnosti, zvyku, susedom a znamym???alebo kvoli tomu , aby mali deti posrany cely zivot?skvele myslenie.

zigggy

presne ani moja....... chodi aj do skolstola cize mozno jeden z dovodov ale aj koli nam... aby sme mali oboch rodicov aj ked... podla mna NACO... vsatk to iste robi aj ten moj niekedy vymslovim zle veci a riadne skarede nanho..ale niekedy mi je to luto a mam ho istym sposobom rada... ale preco nam tak ublizuje?? .....

bojovnik

No ja som to mal v detstve podstatne horsie.Nemam cas ani chut sa rozpisovat.Som rad,ze su to uz iba spomienky.Foter chlastal,vsetkych nas za radom mlatil,nemusel byt dovod.Prezili sme vsetci,aj ked jazvy dusevne aj telesne ostali."Tatko" je uz 12 rokov pod zemou.Obdivujem moju mamu,nikdy sa nechcela dat rozviest.

papino

zigggy je mi luto co prezivas,no mozno ta uspokoji trocha to,ze otec aspon rodinu financne zabezpeci.Su alkoholici,ktori sa nechaju vydrziavat manzelkou,ktora s detmi zivori.Drzim prsty,aby sa to aspon trosku zlepsilo,kym sa osamostatnis.

zigggy

nie nepracuje ..to je zlozte.. akoze neni chora nai nic.. ale neviem jedoducho uz si to takto akoby navykli..... oco ze vzdy kd pride domov je tam mama ktora mu navari a vsetko okolo... a mama by nevedela len tak odist do roboty aby sme boli s ocom sami a tak..... aaaa stipko nepotrebujem ved vazne nie sme na tom ztas az tak zle... aj brat daco zarobi aj ja obcas a tak... oco mame dava vypltau... ved keby idem dakam na intrak oco by ma domov uz mozno nepustl viem jeho reakciu.. ze mam ostat tam kde aj som ..to by mi povedal by som ani domov uz chodit nemusela ale kasli teda na to je to dost komplikovane vsetko, len uz tio nechcem dusit v sebe nemam to komu povedat vies a t je tazke....

ivanka_83

vsak si pisala, ze mama nepracuje.aj ked studenti maju stipko, vedia si zarobit a vsade tolko najom nestoji, ze?no a preco mama nerobi?nemusi, alebo nemoze najst pracu?keby robila, mozno by snim nemusela byt.ale vsak to je jej volba

zigggy

janseee ale zas co s nim spravim ? o par rokov ked budem chciet byvat aj s nim a aj s mamou? chapes... :D nieee nebyvam s nim cosi sak on ma 19 do skoly este obaja chodime nie nepracuje ... ja obcas idem si zarobit do jedneho podniku ale to je maaalo no.. doma s rodicmi byvam priatel mi plati akurat tak kofolu v krcme........aa darceky nechcem od neho peniaze ved nie sme zas chudobny

ivanka_83

jak to, ze si u priatela?moja sestra tiez bola.jemu kupil oco byt aj mu daval peniaze, tekze starosti s peniazmi nemali.no a uz niesu spolu.ja platim najom 8tisic.takze ziadna sranda.a to idem este buduci rok na skolu.ta sa plati.plus cestovne a prespanie.priatel uz zaraba?tak to si v klude.moju sestru tiez da sa povedat, ze zivil priatel.a nebolo jej rady.si ho nevazila.jak jej bolo fajne.no ale neviem ci by tvoj priatel suhlasil.vies ked budes mat vlastne financie, tak sa nikoho na nic pytat nemusis.