KTO MAL ROZLIETANE HORMONY???

Príspevok v téme: KTO MAL ROZLIETANE HORMONY???
lalia lesna

prosim dievcata,mala ste to niektora ?? alebo ako to mozem inak nazvat ?? sposobuje to krvacanie ako menzes,bolesti horsie ako pri kramoch,a kym sa to neda do poriadku krvacam stale cize uz 2 tyzdne po 7 dnovej pauze po kramoch,nasadily mi hormonalnu kuru druhy den na 10 dni cize cely mesiac prekramovany,je to strasne!!nervy bolesti a precitlivelost!!
baby piste ak ste to niektora maly ,dakujem

jajkafr

lalia
mne pichla doktorka Dycinone to je na zastavenie krvácania akéhokoľvek a potom mi dala Duphaston tiež som ich brala 10 dní berú som od 15. - 25. dňa cyklu a potom som mala dostať menštruáciu ja som ju však dostala až na 45 deň čiže teraz na štedrý deň u mňa to je riadne rozlietané :(

lalia lesna

jajkafr

mne nepichol ziadnu injekciu,len mi predpisal hormonalne tabletky na 10 dni beriem 2 na den,dnes uz je to 7 den,krvacam menej,bolesti ustupily,dufam ze mi to pomoze,tabletky co beriem neobsahuju muzske hormony,LUTENYL,neviem ci su dostupne u nas na slovensku??
po 10 dnoch uzivania tychto tabletiek,by som mala dostat menzes znovu,a potom by to malo byt uz zevraj ok,len pevne dufam ze to tak bude!

jajkafr

bazalka
ja nemám normálny cyklus už niekoľko rokov a už ani neverím tomu, žeby to mohlo byť niekedy normálne upraviť sa to dá jedine antikoncepciou, ale nemienim do seba pchať chémiu keď nemusím

bazalka

Ja mám teraz tiež rozhádzané hormóny. Ja som však kvôli cyste nedostala dva mesiace, potom mi dvakrát pichol Agolutín na vyvolanie, potom som bola na laparotómii, kde mi odstránili tú cystu a teraz som menzes stále ešte nedostala a to je už asi 40-ty deň cyklu. Doktor povedal, že ak nedostanem, zas mi pichne vyvolávačku, ale ja by som ju radšej nechcela, lebo kedy sa mi to potom dá do normálu?

jajkafr

lalia
minulý mesiac som dostala menzes po 18 dňoch oveľa silnejší ako obvikle a krvácala som 2 týždne potom som zašla ku gynekologičke a tá mi pichla injekciu na zastavenie a dala hormonálne tabletky ktoré sa berú 10 dní zastavuje sa nimi krvácanie a tiež upravuje cyklus dnes mám asi 43 deň cyklu a menzes som ešte nedostala, ale nemám cystu ani zápal, ale ako píše rozhádzané hormóny taktiež skúškové obdobie takže nervy, stres neviem kde mi hlava stojí takže u mňa to môže byť z toho...