Erekcia

Príspevok v téme: Erekcia
yasmine

ahojte. Neviem, ci je to normalne, ale moj chalan ked si trochu vypije tak ma dost problem s erekciou, niekedy sa do mna aj dostane, ale po case erekcia zmizne.. btw nie je to len po poziti alkoholu, ale aj ked je nervozny a podobne. Ja sa uz zacinam obavat toho, ze je to preto, lebo ho uz nevzrusujem, uz sa mu nepacim a uz sa ma dostatocne nasytil! Mate aj vy ostatni takyto problem? Ako to riesite? Myslite, ze je to normalne alebo bude aj nieco na tom co som napisala?

jozef70

bol som a kupil som vyskusal som to vcera a musim povedal ze som velmi milo prekvapeny taku ucinost a hlavne dlzku som necakal :)

jozef70

Mam problem mam 45 rokov a zacal som mat problem s erekciou a som z toho mimo s doktorovi sa hambim ist viem je to detinske ale co uz poradte mi nejaky produkt alebo co mam robit pre zlepsenie.Zdravujem sa zdravo a aj cvicim

Robert Peterky

Je to uplne normalne. Ked si muž veľa vypije, tak mu proste menej stojí :)
Má to asi každý.
Nemaj stres, je to vpohode.

skorosenior

V takomto prípade by si mala vždy uvádzať vek. Vzhľadom k tomu ako si položila otázku si myslím že ste ešte mladučkí. Každý chlap má nejakú individuálnu hladinu po ktorej mu poriadne nestojí, pre tých bez problémov to ale býva tak kolo zvracania alebo nad. Proste pod obraz boží. Keďže máte problém aj inokedy niečo nebude v poriadku, chlap by tak aspoň do 40ky problémy mať nemal. Hodne to ale závisí od partnerky, my chlapi máme radi ak ju to baví a nie je ako drevo. Partnerkin záujem je najlepšie afrodiziakum. Pokiaľ si myslíš že je s tebou všetko Ok tak niečo nie je v poriadku s ním alebo vaším vzťahom.