Lindynette 20 - 30 - skúsenosti

Príspevok v téme: Lindynette 20 - 30 - skúsenosti
dadka105

ahojte, chcela by som sa spytat aky je rozdiel medzi lindynette 20 a lindynette 30? lebo mne sa stala taka vec ze pred 3 mesiacmi som si ju dala predpisat. lekar mmi dal recept. a kedze aj segra bola so mnou ona ze mi ju vybere z lekarne. tak som ju doteraz brala. a teraz idem vybrat zas a zistila som ze na recepte mam 20 a lekarnicka pred 3 mesiacmi mi dala 30ku. takze som teraz povedala lekarnicke ze nech mi da 30ku bo ze ja som to brala, takze f podstate on mi predpisal 20 ale ja berem 30. je to velky problem??? preto by som potrebovala vediet v com sa lisia. dakujem vopred

leilaa

Nestresujte, u niekoho to môže byť problém, ale u iného nie. Veď skús len brnknúť si doktorovi alebo sa tam zastav či je to problém. Možno ti sám povie že nie a bude ti predpisovať aj sám tú. Ja beriem Lindynette 30, ale beriem ju ešte len necelý mesiac, takže zatiaľ k nej moc povedať neviem. No zdá sa mi, že mi povedal, že je 30tka vhodnejšia pre mladšie baby.

zazicka

Mne najprv doktorka predpisla Lindynette 20, vybrala som trojmesacne balenie,ale stale som mala spinenie, tak mi to zmenila na 30 a potom to uz bolo v pohode, asi po 2-3 rokoch som znova skusila prejst na 20 ale zasa to spinenie...taaakze asi som moc plodna a potrebujem viac hormonov :))

adelocka222

no ja mam taku skusenost, ze berem 30 a doktorka sa raz pomylila a predpisala 20 tak som v lekarni vysvetlila, ze beriem 30 a dali mi tie..ked mi potom zase lekar predpisal 20 som mu to povedala, ze berem 30 a spytal sa ma ze ktore teda chcem..cumin na neho, ze ako prosim?..tak ja mam povedat, ktore mi ma predpisat..

dzanette

baby aj ja by som sa chcela opytat, ci je rozdiel aj vo vahe..ked vazim menej, mam lindynette 20 a ked viac, tak 30 alebo ako to je?..suvisi to len s hormonmi?...vdaka

aluska

tak zmen doktora

ved si treba pozerat co ti daju v lekarni, ne?ked mas nezodpovednu sestru tak si chodievaj pre tabletky sama

preboha nie su to lentilky! ked ti hovorim ze je v tom zasadny rozdiel tak je to tak...

dadka105

ale ved kto tu chce byt mudrejsi ako doktor!!! ja nemozem za to ze segre v lekarni dali 30 a ja som to zistila len teraz! inac nebola ved pred 3 tyzdnami som k nemu zacala chodit