je 5 detí vela?

sharon 55

stručna odpoved:ak ste s manzelom v dobrej financnej situácii,tak to nie je vela,ak nie,tak ano....
5 detí je vela..ale to je moj nazor,nemusis s nim suhlasit..

usiko

lenka77,

davam za pravdu denzovi, je to nezodpovedane.....ludia by mali plodit len tolko deti, o ktore sa budu vediet citovo a materialne postarat, aj ked obaja rodicia prijdo o pracu...aj ked, v pripade matky 5 deti by som to u nej na pracu velmi ani vobec nevidela.....to je zodpovedne....

....a okrem toho, aj tvoje 4 deti mozu zacat drogovat, a nemusia byt bohate, ani jedinacikovia......tak to by som na tvojom mieste tiez nesudila....

....vsetci, co mame nejaky nazor, v podstate sudime, ci sa ti to paci alebo nie...aj ty to robis, aj ja, aj denz aj kazdy......takze tak.....

Denz

lenka77- pekne pises,len problem nastava ked ta zena je tehotna a to dieta vlastne nechce....
Potom by som tie otazky zrejme polozil,ze ci nepoznaju kondom a celkovo ochranu....a hlavne rozum.

lenka77

nie, nie je vela mat 5 deti. (Ako sa hovori - radsej 11 deti na krku, ako 1 na svedomi). Neboj sa, kazde dieta je Bozie pozehnanie rodiny. I ked mozno ma niekto pocit, ze niektore deti vo viacpocetnych rodinach vyrastu v skromnosti materialneho bohatstva, nie je to na skodu - oproti jedinacikovi bohatych rodicov, - oproti dietatu co berie drogy, vyzera ako smrt ak ho stretnes na ulici, s piercingom na nose, perach, oboci atd, nevie co so sebou, lebo chuda dostalo vsetko okrem rodicovskej lasky...

Neznasam vyjadrenia typu: v dnesnej dobe, nezodpovedne, nepoznaju kondom, antikoncepciu... Kto si, co sudis?

Tiez cakam 4.dieta, a som necelych 11 mesiacov po cisaraku. Tu som, aj moje dieta je tu, dokonca ho stale dojcim. vsetci sa tesime.

Drzim palce aj vam...

Stela 789

Ivanka 83. Je pravda, že prvé 2 mesiace som ani nevedela, či je deň alebo noc, malá veľa plakala, trpela kolikou, aj teraz ju to ešte niekedy chytí, ale staršie dcéry mi už pomôžu. Tie 4 deti som mala za 6 rokov, takže sme si to veľmi neužili, ale toto bábetko si doslova aj s mužom už vychutnávame. Vtedy sme stavali dom anemali sme ani čas , ani peniaze, ale toto je už taký malý maznáčik.
Takže večer riešime, kam dcéra na vysoku, syn na strednú a kedy nám asi tak malá zaspí. Č do polnoci alebo až po polnoci. Ale neľutujem a ked sa chce tak sa to dá zvládnuť. Deti majú 18, 15, 14 a 12 rokov.

Majte sa a držim palce.

01

urob to tak ako to citis ty.ak uzivis este jedno,tak nie je problem.....a pri porode sa daj sterilizovat,aby si o rok nemusela riesit dalsi problem.....