je 5 detí vela?

nic v zlom

a kondom ti nic nehovori...je to dost nezodpovedne hlavne v dnesnej dobe.co das detom do buducnosti......nic v zlom...

njkm

fuuha..no podla mna su vela aj 3 deti ne to este 5 v tejto dobe =)..Aspon ja by som nechcela tolko deti ..tak sa budem tomu snaziy vyvarovat..momentalne cakam prve a to ci bude aj druhe sa uvidi neskor =D ale viac ako dve v ziadnom pripade

alexx33

povzbudzujem ťa...nedaj sa odradiť nikým a ničím...aj ja ich mám 5...aj pre mňa to bolo strašné si predstaviť,ako vyžijeme,ale som šťastná,že som obstála aj v tejto skúške života a že som ich dokázala všetky prijať...je nádherné,fantastické mať veľkú rodinu...ostatní môžu len v tichu závidieť,lebo nie každému je to súdené...

Denz

ajryva
pochopis ak budes mat vlastne............
je jednoduche hovorit o niecom co clovek nezazil.
a co sa tyka niekoho co za tym vidi len prospech ........nebudem komentovat......nechcem dostat ban,.

ajryva

Denz, zivotny ciel je mat deti? Myslela som, ze takyto ciel maju len nasi pocernejsi spoluobcania:)Alebo este existuje taky jeden druh muchy - vyliahne sa a potom hufne vyleti nad potok, kde sa spari a hodi do vody oplodnene vajicko. Potom ju zozerie ryba. Koniec zivota.
Chapem, ako si to chcel napisat, ale znelo to az privelmi ortodoxne. Ale v prapodstate s tebou suhlasim, aj ked este neviem, aky to je pocit mat dieta.

Denz

mat dieta..........je to pocit k nezaplateniu a nicim sa to neda nahradit...
podla mna je to zivotny ciel ......aspon ja to tak citim.
Stopercentne stastie v zivote matky a otca.
Ja osobne sa dokazem vzdat vsetkeho okrem dietata.....