vianocna kapustnica - dieta

rii

Ked zjes za 5 lyzic z hocicoho, neuskodi ti to. Kapustnica je ale vydatna, tak fakt len par lyzic, aby ti z nej nebolo zle, ked mas problemy. Ucit jest polievku by si sa mohla na niecom lahsom - zaprazena polievka, rezancova...

majkaaa

Daj si vodu,kapustu a trošku hustého. Ale nie je údené ako údené,ak tam nekydneš mastné koleno,je to OK. A nedáš si tanier po okraj. Vieš,paradoxne sa priberá z hladoviek,nie z normálneho jedla. Ak hladuješ,ubúda svalovina,spomaľuje sa metabolizmus,potom zješ tri lyžice kapustnice a máš pocit,že si pribrala. A pamätaj,podváha je ešte škodlivejšia ako mierna nadváha. A o estetike už ani nehovorím. Ja som sa dostala z riadnej nadváhy na normálnu hmotnosť a som šťastný človek,jedávam normálne,jedlo neriešim,žijem,som šťastná...ak sa budeš príliš zaoberať jedlom,neskončíš dobre.

kapusta

no super, to udene tam uz je :(
ok takto...mam PPP a ucim sa jest polievku preto potrebujem zacat s niecim co ma hned nepolozi a dalsi den si nepoviem ze uz to do ust nedam - hladam dobry sposob ako zacat a nemat vycitky :(
to mastne tam uz je, aj klobasa a vymyslat nemozem/nechcem/NEBUDEM,...proste to musim dat aj keby co bolo len chcem aby ma to hned nezlozilo :( tak ktore z toho je ta "lahsia" alternativa? voda ci huste?

majkaaa

Vianočná kapustnica má byť so všetkým,čo do nej patrí. Teda klobása,mäso,huby. Jedna štedrovečerná večera predsa nemôže ublížiť nikomu,pokiaľ sa naozaj neprecpe a dá si zo všetkého primerane. Však cez celý deň sa je málo,niekto vôbec nič. Večnými diétami si človek len škodí,telo si pamätá. A pokiaľ do nej nehodíš skutočne mastné mäso,mastné údené,tak to nerieš. A keď sa do druhého dňa dokonalé vychladí,usadenú masť môžeš dať preč. Ja to tak robím.

kapusta

ale to uz je aj s klobasou nie? kolko moze mat bez tej klobasy ale vyvarena v nej? :))

denz no dobre, siahnem po tom naspodu ale po ktorom z toho mam? huste? riedke? :)