ktory krem??

AA+

ahoj skus si kupit z lekarne krem AA,to je AntiAlergicky krem a je fakt vyborny.lepsi ako Vischy a lacnejsi.stoji okolo 10eur.dokonca ju pouzivaju zdravotnici na lifting tvare

luciaaa77777

ak mas akne na tvari, alebo mastnu pokozku tak neodporucam pouzivat tieto kremy, ktore si spominala. na takuto pokozku su vhodne kremy z lekarne, ktore neupchavaju pory a nezhorsuju stav pleti, no su dost drahe. ale ak chces nieco lacnejsie tak si kup v drogerii kremy na mastnu plet - napr. Clean and Clear.

tinus26

so skinorenom nemam osobnu skusenost tak neviem-ale je tu o nom tema mozno tam najdes nejake postupy. ja momentlane po zmene kozmeticky pouzivam 1, balea cistiace pletove mlieko na citlivu plet a potom 2, pletovu vodu tu slovensku malu "amica" tusim sa vola-na rozjasnenie-asi 16 korun stoji ta mala flasticka a potom krem :) ja obycajnu vodu nemozem vobec -mne by to "stiahlo" kozu z hlavy :D dufam ze najdes tu spravnu kombinaciu pre teba :)

MajushinQaaa

aha diky tak vyskusam obycajny balea ktory je aj cenovo vyhodny,len neviem ake kroky cistenie pleti mam dodrziavat,pretoze vecer pouzivam sirove mydlo a potom skinoren a rano len vlaznu vodu a nanesiem skinoren neviem ked mam dat ten krem,to asi ked vysadim skinoren aj tak neviem idem ku koznej cz pzranidny spytam sa jej

tinus26

tazko povedat , ja som ekzematicka a trpim na suchu plet na tvari-najma v zime,vyskusala som mnozsto bio kozmetiky ale neboli pre mna vhodne-prilis sa mi plet mastila a podobne.a tak som presla na chemiu -na leto pouzivam nivea soft, na zimu klasicky tmavo modry balea krem na telo a tvar alebo marinu-a paradicka :) ziadna vyrazka uz roky,ziadne pnutie,ziadne suche flaky... musis odskusat a sama uvidis :)