Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrastanie vlasov,hlavne ked mate svetlejsie ako terajsiu farbu

Príspevok v téme: Vyrastanie vlasov,hlavne ked mate svetlejsie ako terajsiu farbu
Danielkaaa

Ahojte mam prirodzene blond vlasy,teraz uuz asi spinavsie,lebo uz rok aj pol som svoju farbu nevidela:(chcem naspat svoje vlasy,teraz to vyzera dost cudne z vrchu mi vyrastaju take ako sedive zatial mozno 1cm vlasy mam po plecia,ale uz ani za nic sa nedam ostrihat,a farbit uz v ziadnom pripade nechcem si s vlasmi uz nic robit,viete mi nejako poradit?mate skusenosti s vyrastenim farby??inac spoluziacka ma blond vlasy tiez nie uplne ale spinavy dala si blond farbu a ked jej to vyrasta ani to moc nevidno ako kamoske ktorej riadne tmave vlasy vyrastaju to nieje pekne

Danielkaaa

ako vymyje?to len sampon,ale mam farbu a uplne tmavu hnedu dost bojim sa to sama zosvetlit,to by bola zas oranzova

daisyx

najprv som stiahla farbu aby bola co najbližsie k povodnej a potom som nechala odrastat...po tolkom case ta farba vybledla že bola svetlejsia než povodna(najprv bola tmavsia než povodna)takže kludne daj aj trosicku tmavsiu..to sa vymyje..a potom cakaj...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrastanie vlasov,hlavne ked mate svetlejsie ako terajsiu farbu - Fórum - ZDRAVIE.sk