test cez menštruáciu?

Príspevok v téme: test cez menštruáciu?
VeronkaW

mrcha mi meškala asi 4 dni...a mala som podozrenie, či niesom tehotna...musim si byť 100% istá či som pretože budem brať lieky cez ktore nemôzem byť tehotná, lebo potratím... práve dnes asi dostanem menzes,a viem, ze tehotná môžem byť aj s krámami... no neviem ci si môžem urobit test aj keď už mám...prosím odpovedzte...bol by to najkrajší darček na svete pre mna na Vianoce...ale i najhorší, keby som o neho prišla! odpovedzte prosím!!!

VeronkaW

mno ďakujem... vyskusam ak do pondelka nepríde "mrcha" tak to vyskúšam.... ďakujem... mno moja sestra aj sesternica mala "mrchu" ak keď boli tehotné...neviem...ale možno si niekto povie, že v 19 tich sa stať matkou je strašné...viem klady aj záprory...s priateľom sme skoro 2 roky...ale ja si jednoducho nedokážempredstaviť život bez nášho dieťatka... všetko obetujem preto...ďakujem...a ozvem sa ako to dopadlo..... wewe

aluska

test sa moze robit aj cez menzes...vobec nejde o to, ci mas menzes alebo nie
test testuje hormon, ktory je v tele len pocas tehotenstva

VeronkaW

Velmi pekne ďakujem... skusim to este dnes pokým nekrvácam....ale ked som to skusala u gynekologicky vzdy visla jedna silna ajedna slaba ciarka... no krvne testy vysli negatývne...som z toho vsetkeho nervózna....bojím sa ze nebudem môcť mať deti...a vsetko tomu len nahráva...

mellinda

Na tvojom mieste by som este pockala. Myslim si, ze ak menstruaciu dostanes, tehotna urcite nie si. Su sice aj take pripady, ale velmi ojedinele. Alebo si ten test urob este teraz, kym nekrvacas. Inak co sa tyka robenia testu aj pocas "mrchy", tak si myslim, ze by to malo fungovat normalne. Tam sa predsa zistuje len jeden hormon v moci, takze by na to nemal mat menzes vplyv.