Po rozchode sa citim silnejsia ako kedykolvek pred tym ...

Príspevok v téme: Po rozchode sa citim silnejsia ako kedykolvek pred tym ...
didii525

Je to uz par mesiacov co som bez priatela...Boli tam urcite problemy a nasiel si inu. Myslela som ze sa zblaznim ze to nezvladnem .. Nevedela som co robit. A dnes? Kupila som si permanentku na plavaren , obcas zajdem do solarka, na kozmetiku , kadernicke, kupila som si nove oblecenie. Ucim sa na maturitu vsetko co som flakala pred tym .... Vychutnavam si Vianoce aj ked pred tym som sa bala ako ich zvladnem .. Ale skutocne sa to da prezit. Rozchod je bolestiva zalezitost ale treba verit ze vzdy , skutocne vzdy , ze zivot nam do cesty prihodi este niekoho koho budeme milovat ... Netrapte sa ak Vianoce travite bez partnera.. Aj ked je to tazke , vychutnvajte si Vianoce, a vazte si ze ste s rodinou , so svojimi najblizsimi ktorí vas miluju ... Vazte si to , ze ste zdravi (verte, viem o com hovorim! ) Krasne Vianoce s usmevom a s pokojom v srdci .......!!! :) :)

Lily.

Bez dostatocnej slobody to ozaj nemoze fungovat. To je pravda. Kde niet volnosti a vlastneho priestoru, tam niet vzduch a vztah odumrie. Bez vzduchu niet zivota pre dalsie spolocne pokracovanie. Vtedy je rozchod vyslobodenim.

didi525

usiko myslim si ze tvoj priatel ma na to spravny nazor a ty tiez :) Poznam x parov kde su tí dvaja spolu takmer nonstop , vsetko robia spolu .... JA by som to tiez tak nechcela ale to neznamena ze by som mala byt horsi partner alebo milovat "menej " len tiez neznasam obmedzovanie potrebujem citit ze aj ked som vo vztahu som prakticky stale slobodna .....

usiko

mam dojem, ze ludia, ktori sa rozidu a nevedia bez druheho zit, urobili chybu uz na zaciatku.

A to taku, ze vstupom do vztahu sa z nich stali DVAJA a vzdali sa SAMEHO SEBA...to znamena ze volny cas travili spolu, dovolenky , povinnosti tiez...kazdy sa vzdal toho, co mal predtym rad, niekedy aj kamaratov a aktivit.....:pre dobro Vztahu"...a tak sa stane, ze ked sa rozidu, tak zrazu jeden nevie coi so zivotom, co s casom a podobne...

...moj priatel mi vzdy hovori ze vztah nie je cely zivot, netreba mu vsetko podriadovat, treba si nechat vlastnych kamaratov, vlastne aktivity a mat aj spolocnych a spolocne......proste ostat sam sebou a anucit sa fungovat ako team.

..takze ja chodim von s kamoskami, ku mame chodim na navstevu do ineho mesta sama /lebo viem, ze on to moc nemusi.../, sama idem do mesta, zabuicyklovat si, ked mam chut...a tak sme obaja spokojni.....a ak by sme sa nahodou niekedy boli rozisli, tak by sme to zvladli lepsie akoby sme na seba boli zavisli...

mozno od veci, ale len som chcela prispiet...

didi525

Niekde som citala ze cloveku sa moze po rozchode stat to , ze tym ze zostane sam sa zrazu ako keby prebudi a vzchopi .. Zrazu zisti ze vie a dokaze fungovat v tomto svete aj sam teda aj bez polovicky. Iste neviem ake by to bolo po viacerych rokoch ... Vtedy asi tazsie . Ale verim , ze zivot ma pre mna nachystane este ine prekvapka ;-)) A dufam ze len lepsie .....

didi525

Ahojteee .. :) Takze este stale sa mam super :D A co vy ? ako si zijete ? Dufam ze tiez super.. Mne vela ludi hovori v posldnej dobe ze ako som sa zmenila.. Ze som aka opeknena , ziva a sebavedoma.. :) To potessi , heh :D Pred tym som piatky a soboty sedela za pc a pisala si s byvalim cez net lebo robil za hranicami . A dnes uz viem ze budovat vztah cez net je bieda.. A preto dnes chodim medzi ludi , zabavam sa a uzivam si !!!A az nechapem ako mi moje sebavedomie mohlo tak pekne narast :) Konece sa citim ako zdravo sebavedoma baba ktora si vie uzivat zivot v spolocnosti super ludi ...:))Drzim vam palce ! :)

Carmenita

ved aj ja sa citim sebavedomejsie, ten pocit je uzasny. byvaly mi sem tam pise, ale ja nereagujem, je mi takto dobre :). dalsieho chlapa chcem uz len takeho, ktory si ma biude vazit a tak celkovo uz budem vyberat podla uplne nych kriterii. kazdy vztah nas ma nieco naucit. nikdy som tejto vete nejak neverila,ale az teraz si uvedomujem jej vyznam. beriem to ako obrovsky krok vpred v mojom zivote.

Carmenita

najviac sa mi este na tom paci,ako pomalicky nadobudam svoje sebavedomie, ktore mi byvali za tie roky pekne posliapal. citim, ze ma to posunulo vpred. trochu sa sice bojim, ze skoro si partnera nenajdem, lebo mi to pripada tak,ze im ide len o jedno..ale nechavam to vsetko plynut, pride co ma prist.

ivanka_83

didi ja viem, ze mu nic nevycitas, ze uz si uzdravena.ten pripevok bol smerovany skor k vsetkym zenam.inak byt sama ma tiez nieco do seba.a vela.nikomu nemusis nic vysvetlovat, nikto ta nevypocuva, neupodozrieva, neziarli ....mozes si ist kam chces a s kym chces, flirtovat.atd.mojmu partnerovi napr vadi, ked sa nalicim.ale to je taka hovadinka.
hlavne je, ze si v pohode.