Začína mi už preskakovať, prosím pomôžte... Aspoň nejaká dobrá duša

Príspevok v téme: Začína mi už preskakovať, prosím pomôžte... Aspoň nejaká dobrá duša
Vera1990

Caute baby, mam na Vas jednu velku prosbu o pomoc. Ide o to, ze zaciatkom oktobra som sa maznala s priatelom. Nebol sex, len som na nom sedela ( on mal spodne pradlo, ja nie). Menstruaciu som dostala potom v pohode tak ako prisla- dva-trikrat, presne si uz nepamatam. Ale teraz mi meska uz 9. den a zacina mi preskakovat. Mam 19 44kg a vzdy som mala problemy s meskanim a podobne, ale tento rok sa to ustalilo a bolo to v pohode. Boli casy ked mi meskala aj 50 dni, to som bola v riadnom strese a zhone. Posledny mesiac a pol som zacala poriadne cvicit-kondicka a recept na nervozitu a stres z vysky- rozhodla som sa odist, inac by som ostala na tabletkach.... Priatel sa neurobil, len mi napadaju myslienky typu ze sa nieco z neho dostalo do mna. Som este panna a ano viem co si myslite, ze otehotnela neposkvrnena, ale fakt mi uz zacina preskakovat a neviem co s tym. Nie je mi ani zle, ziadne priznaky nic...Len potrebujem aby niekto odpisal. Prosim pomozte....Fakt mi uz sibe...

psycholog

Viem, ze si hrda na to, ako zdravo sa stravujes a pravidelne cvicis... Pohybujes sa vsak na tenkom lade. Nechcem ta odhadovat na zaklade par riadkov, co si napisala.. ale pripominas mi v mnohom anorekticky. Anorekticky nie su hlupe, su vacsinou vysoko inteligentne, citlive ale prilis perfekcionisticke.. vo vsetkom co robia..Snaz sa menej koncentrovat na to ci robis veci presne tak ako si si naplanovala, dopraj si relax.
A tehotna urcite nie si :) Osobne si myslim, ze meskanie je sposobene prilisnou fyzickou namahou v kombinacii s inymi moznymi faktormi...

aluska

fakt ti preskocilo..a poradne..nastuduj si ako sa plodia deti...a dopodrobna..lebo ocividne o tom vela nevies...resp nic

ojka

vera (: hlavne nestresuj, ked máš už dlhšie s tym také problémy, tak skús zajsť na pokec k svojmu gynekologovi, aspon budeš mať istotu, či je všetko v poriadku (:

jajkafr

Vera skús menej plánovať čo kedy zješ a skús sa stravovať normálne ako každý občas si daj aj čosi sladké a nezdravé... nie všetko sa točí len okolo super postavy

Vera1990

No mne vegetarianstvo neskutocne pomohlo. Som menej chora a viac fit.
Co sa tyka toho stravovania, tak som dost prisna.Vsetko mam presne naplanovane, co kedy jest a hlavne dostatok vitaminov....

jajkafr

Vera
dobre veď aj tak sa dá žiť nie každý potrebuje pre svoj život mäso a koľko približne zješ? nedržíš nejakú prísnu diétu?