reinkarnácia..

lindt

jedna teoria je : ze sme tu nato, aby sme odcinili niektore veci, alebo spravili co sme nestihli a dokym to nedokoncime, dovtedy sa bude nasa dusa reciklovat, nieco take podobne ma aj krestanstvo
budhisti skor veria ze ides po prieckach nahor, zacinas z prvej a podla toho aky si sa posuvas

bingham

noo napr..ja mam cely zivot stastie....:DDD...., ale to neznamenaa ze pred tym...som bol niekto....komu bolo ublizeneee...ak to myslis takto....

je to predsa hlupost....ved mas svoju povahu....svoje myslienky atd...atd....a ked sa narodi dieta...je to novy zivot...

Denz

emka- je to nahoda a tu nahodu vie clovek zmenit......
dokonci skolu,spravi si kurz., chova sa privetivo ,je laskavy ,vnima sefa......

emka31

neviem, prečo sa niekto narodí s nejakou vadou, prečo má niekto celý život šťastie a inému sa lepí smola na päty.Náhoda? Alebo príčina?

lindt

emka, vo vela nabozenstvach je urcity druh reinkarnacie, v niektorych sa dusa dokaze menit aj do zvieracich tiel, v inych nabozenstvach len z cloveka do cloveka. Nieco ako ocistec, ale na zemi. Ale toto forum nie je asi vhodne na tieto tebaty, lebo ako si uz napisala, su tu urcite individa. Ale kazdopadne je to jedna z moznych teorii pre tych, ktori veria ze zivot sa nekonci smrtou.