Moja nastavajuca je milionarka

Príspevok v téme: Moja nastavajuca je milionarka
chlapec-BA

citim sa hrozne trapne !!!! moja nastavajuca je milionarka , ja som jej kupil malu pozornost.... ona mne pokupila dariska !!! len ze ja na to nie som nauceny od malicka !!!! je mi to trapne !!! akoze sedim na wc a chcem vazne poradit co mam robit.... uz len to je trapas ze jej rodicia dnes pridu za chvilu ku nam !! a my mame obycajne zijeme v 3 iz byte ... oni zase byvaju vo vile.... my este aj staru sedacku mame.... no ja sa dnes obesim !!!!

karioll2

samozrejme ze je to vymyslena tema,ani klamat nevie dement
ta co tu pisala o tom ako otehotnela s tym svajciarov bola ovela kreativnejsia

iinkognito

mne autor temy svojim pisanim strasne pripomina jednu osobu, ktora tu zakladala vymyslene temy... ale ak sa mylim tak sa ospravedlnujem

ivanka_83

chlapec-ba, dolezite je aky mas charakter.a nie kolko mas penazi.ved tvoje priatelka nemoze za to, ze je bohata.aj taki ludia musia byt.mame bohatych kamaratov, mladych aj starsich a su fajn.o niektorych som to nevedela.napis ako to dopadlo.a z namyslenej fifleny matky si nic nerob.uz to budes mat asi navzdy.proste jednym uchom dnu a druhym von.a co, ze mate staru sedacku.uroven cloveka sa nemeria len podla penazi.ked vam neprejavi uctu, tak uroven nema.a je jedno v akom aute si rit vozi.ja som da sa povedat z chudobnej rodiny.a brat ma vysoku, dotiahol to az na ministerstvo.a moj syn ma stokrat viac, nez som ja mala...takze nejde o to, ci si chudobny.ale ako sa snazis.

karioll2

shaula
nemas ako travit vianoce,iba si na mne vybijat svoju frustraciu?
chapem,ze je vela ludi co nemaju co robit na vianoce,ale skocit na vymyslenu temu........
zdrzim sa komentarov,lebo zasa mi sem zablokuju pristup

lost

To nevadi ze su bohaty a ty nie.

Bohatstvo sa vobec nerata na peniaze a uz vobec nie nejakym trapnym domcekom na kolibe, pouzivam take slova preto, ze ak je nejaky clovek hrdy na dom na kolibe, popripade par milionov EUR na ucte, tak takeho cloveka sa zmenit neda, cize naco sa trapit a stresovat kvoli tomu...

Aj to ze je proti tebe, nic si nevsimaj, s nou zit nebudes a uvidis ju mozno tak par krat do roka "zo slusnosti" :)

Proste pohoda, ale rob len jednu vec... teda nerob... nenechaj sa vyprovokovat akymkolvek sposobom, ak budu mat zle narazky na tvoju chudoby, rob sa ze ti na tom nezalei, nieco na sposom "som cool" .. ludia ako ona ziju dychaju z toho, ze dokazu ludi vytocit, lebo potom sa citia "nad" tebou, to im nedovol :) nebud drzy, len mily, a nenechaj sa vytocit :)

prajem vela stastia :)

ShaulaThalit

uhlie: my to ale objektivne posudit nevieme... mozno keby nam poslal fotky, cize dokumentaciu ich nehnutelnosti, nejake to video zaznamenane ich spravanie, to by bola ina komedia!