potrebujem babu

m.i.s.o

Hjo
Takýmto sposobom zanikne mnoho tém,iný členovia už nemajú chuť do nich písat. Na vykecávanie používam Skype.

hjo789

...preco sleduju IP adresu???...tiez by som bola rada ak by to vysvetlili...
nechcem totiz robit unahlene konstatovania...

hjo789

nastastie, do tem, kvoli ktorym sem niekedy pridem, nevstupuju....to su temy nad ich chapanie...nic im nehovoria a keby tam pustali take hlody ako tu, tak ich tam ostatni obrazne povedane ukrizuju...ale mas pravdu, aj taki su...

hjo789

...a najzaujimavejsie je to, ze to robia najcstejsie stale ti isti dvaja ludia, ktori okrem ineho sleduju kazdu IP adresu, atd...obcas sa k nim este niekto prida

karioll2

lost
ved sa nespravaj ako magor
ked uz sa vyjadrujes,mal by si jednych dychom dodat,ze ludia zomierali na naslednu bakterialnu infekciu a kedze antibiotika este vtedy neboli,tak bola taka vysoka umrtnost
a boli uplne ine hygienicke podmienky,vyziva ludi kvoli vojne nestala za nic a plno inych faktorov.
ja osobne taketo debaty povazujem za neopodstatnene, a nebudem uz dalej reagovat.
keby teba rodicia neockovali od narodenia,si davno mrtvy

lost

barbinka - ja tiez .. ale ked cisla nepustia :) pandemia tu mala byt uz daaaavno, zomiera priliz malo ludi ( v porovnani s inou chripkou), medializuje sa to viac ako by bolo bezne, len mi to pride velmi podozrive :)

barbinka

lost: možno nie som za očkovanie, ale skôr uverím človeku s titulom ako nejakému mastičkárovi bez vzdelania.