potrebujem babu

book

denz, keby ludia pocuvali teba tak vsetci stari, mladi atd by boli zaockovani proti prasacej ch., lebo vela citas novy cas.

radca

Suhlas,

je to hlavne o peniazoch. Ked Macca zistila, ze uz sem nechodi tolko ludi, tak kariollovi aj mne zrusila ban, aby stale mali keke z reklamy. Macca je strasna feministka a nevadilo jej, ked zienky vypisovali na forum kraviny a hromadne porusovali pravidla, ale vadilo jej, ked sem napisal niekto iny nazor, ako sa jej pacil a aj ked neporusil pravidla , tak mu dala ban. Aj preto si myslim, ze zeny zarabaju menej, ako muzi, lebo jednak sa nevedia spravne venovat svojej praci a ked, tak v praci premyslaju o obvode stehien a ake spiraly na oci pouziju, miesto toho , aby robili. Mozno nie vsetky, ale vacsina ano.

K vitaminu C:
tvnoviny.sk

Denz

Andrej nie.....
Macca ano.......
Neviem co sa stalo s Andejom.....uz nepamatam kedy tu bol a dal svoj nazor....
Tato stranka straca postupne zmysel.......
je to uz len o priazni.......mam ten pocit.

Denz

karioll- aj ja....
a vzdy dufam.......a prd z toho.
Je to ako hadzat hrach o stenu.
Ale snazim sa pomoct.......
snad aspon jednemu cloveku......
chcem a verim,ze to ma zmysel.....

karioll2

denz
já viem,len ta moja naivita,ze argument presvedci ma niekedy donuti sa zapajat do takychto debat.som nepoucitelny

Denz

karioll-
lindt a spol budu vzdy v jedno....bolo to od napamati a bude to stale.....
im nepomoze v hlave dnes nik......len ak im pojde o zivot......ako pises..
Potom budu preklinat diabla a otocia sa k skutosnej zachrane.....medicine co po starocia dokazala neuveritelne....

karioll2

lindt
iste je demokracia a kazdy ma pravo na svoj nazor,aj ked je akokolvek chybny

zaujimave,ze spolu s nim odislo z tohto fora viacero nickov

iste ze kazdy ma narok a pravo si robit so svojim telom co chce a je na kazdeho zodpovednosti,ci si osvoji rady z tohoto fora,ja som len neustale tvrdil,ze ked ti zlyhaju oblicky,alebo dostanes plucnu emboliu,ci infarkt alebo porazku,ci si fakt nebudes volat pohotovost a ak by nahodou prisla,ze budes vykrikovat zli,zli,lekari,nepichajte mi heparin,chcem bylinky od rng,vysoke davky c vitaminu od peta p,moč od romana 08,akupunkturu od mjanika a podobne