Nestastne a nevesele...

Príspevok v téme: Nestastne a nevesele...
iw

Tohto roku som zazila najsmutnejsie Vianoce vo svojom zivote. S priatelom sme spolu 5 a pol mesiaca. Mame problematicky vztah, vela problemov, navyse som bola v zahranici, dlho sme sa nevideli. Na december to malo vyjst,ze budeme konecne spolu, velmi sme sa na to tesili, no neustale mame nieco,nejaky problem a velmi ma to trapi. Myslela som, ze to konecne bude ok, no nemyslim si, ze by sa nieco na sviatky zmenilo.
Den pred stedrym dnom sa dohadovali ohladom toho, co budeme robit na stedry den spolu. Pre mna su vianoce rodinnym sviatkom, ktory travim obvykle cely den doma, pomaham, pratam, pozeram telku, jednoducho pohoda. Tak som navrhla, aby sme sa sli vecer, ked bude po vsetkom spolu prejst vonku po nocnom meste. No on chcel, aby som po veceri prisla k nim. Mne to je vsak velmi proti srsti.
Mala som vztah 3 roky a tento byvaly po veceri prisiel k nam, dal mi darcek, tak som sla jak nim, dala som darcek, pekne sme sa rozlucili a kazdy bol doma, jednoducho vecer s rodinou pri telke, myslim, ze je to normalne, ze nie kazdy chce mat na stedry vecer doma este navstevu.
Tak som to svojmu aktualnemu vysvetlila, ze mi to je blbe, ze sa tak necitim dobre, byt u nich a pozerat v jeho izbe telku. Navyse sme sa dohodli, ze si darceky davat nebudeme, takze uz duplom mi to prislo trapne a odmietla som prist.
Surovo mi povedal, ze som prij.....a

Nakoniec si to vytrucoval a prisla som k nemu. Cely vecer prebehol asi tak,ze sme lezali v jeho posteli a pozerali telku. Ani sa ku mne nepritulil, nepovedal mi ani pol slova, ani ma neobjal, nepobozkal. V polke filmu videl, ze placem, len sa ma opytal,ze preco. Nepovedala som nic. O polnoci, ked skoncil film som sa obliekla a siel ma odprevadit domov.
Tak sme sa este hadali cez icq, cia je toto vsetko vina... Vsetko to hodil na mna, ze sa nespravam dospelo, pricom jediny problem bol v tom, ze nedokazal pochopit, co chcem, resp. nechcem a co mi pride nevhodne...

Nakoniec mi odporucil napisat na nejake forum a opytat sa ludi, nech mi aj oni povedia, aka som jeb....a
tak asi preto sem pisem a chcem vediet vas nazor...

ShaulaThalit

bonn: ale tu nejde o to... ide o to, že je povedala aka je prije***a. a navyse sa tak celkovo podla toho, co zakladatelka opisuje zda, ze ten chlap ma v hlave riadne žito.

bonn

Ahoj, ako mne keby povedal to co tebe, ze si...., no ako konec......, ale zase na druhej strane nemozete odsudzovat ze chcel aby prisla, nie vsetky rodiny su take ze vianoce su pre nich svitky pokoja a chcu byt len s rodinou...., mohla si to aj ty respektovat, ist k nemu na chvilu a hotovo...., ale zase mohol aj on..., mne pride ze vy si robite nachval kde len mozete, lebo kvoli takejto chujovine sa predsa nehada.....

luckyliu111

urcite si ty nic zle nespravila... mne by takisto nebolo prijemne keby som sa po veceri a darcekoch musela este niekam trepat a toboz nie to ze by dakto mimo rodiny k nam vecer prisiel este na navstevu. je to chvila ktora sa ma travit v kruhu najblizsich. tak mu daj potom toto forum precitat ked na tom tak nastojil a mozno mu zapne...a tiez suhlasim s prvou reakciou na tuto temu

ShaulaThalit

normalny chlap, slusny, vychovany, ktory zenu miluje jej nikdy nepovie aka je pri*****a. toto nie. mrzi ma to aj za teba

katussska24

nepotrebuješ žiadnu radu na to, aby si sama vycítila, že chlap, ktorý povie babe že je prij....a si ju nezaslúži. Nevravím, že sa to nestáva, ale nie po takom krátkom čase, ale trebárs po niekoľkých rokoch...nie po piatich mesiacoch, to by ťa mal ešte na rukách nosiť a byť rád, že je s tebou... tu zaberie iba ignorácia, možno sa chlapec uvedomí...