Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OD NOVEHO ROKA ...

lovec

neboj tessy, tak napríklad, tieto baby majú pri rovnakom počte nervových buniek, menší objem tela, teda sú citlivejšie na dotyk, potom majú krásne vypuklé panvy a vyzerajú oproti moletnejším oku lahodne aj keď sú vyholené....ďalej vidíš jej do očiek a teda vieš čo chce- neprekáža Ti bruško, potom majú malé prsia, čo ma neuveriteľne vzrušuje, sú psychicky labilné a teda aj lepšie vedia precítiť rozkoš, a nakoniec majú trošku väčšie nohy k pomere ku telu a ak sú pekne nalakované- môj fetiš....a nakoniec aj ja som chudý a teda sú prístupnejšie rôzne polohy a vniknutia....
takže lámanie nebude:))))

LILIII

joooj aj mne sa sniva kade-co no to sem nepatry

a na pusu by som si mala davat aj ja pozor uz som sa tu ospravedlnovala

zuzic

lilli:)) neboj, ja len vies mrzelo by ma keby som teraz niekoho nastvala, som si dala take predssavzatie ze cez sviatky si dam pozor na usta:)) ale ked nie ok som rada:) nooo mne sa snivaju ine blbosti:))

lovec

ale neboj tessy nič také sa nestane :)), každopádne má to svoje určité nezpochybniteľné výhody....

za prvé, že bude sex:)))), ale nie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.