Bolest pri sexe..neznesitelna..pls poradte!!!

Príspevok v téme: Bolest pri sexe..neznesitelna..pls poradte!!!
sweetie04

Mam 24, sexualne aktivna som od 19. Hak berem od 19, pricom prvu hak som brala 3,5r potom som mala mensiu prestavku a teraz beriem zase uz asi 10 mesiacov inu, druhu celkovo v poradi. Pocitujem strasnu bolest pri sexe ked partner pohybuje svojim penisom vo mne. niekedy je to ked je vlavo a pritlaci dohora, dakedy zas na pravo. Je to prudka bolest ako keby ma niekto pichol nozom do podbruska a trva len sekundu dve, okamzite musime vtedy prestat. Mam z toho fakt nervy, lebo ani ja ani partner z toho sexu nic nemame a on sa potom boji do mna znova ist ked ma to predtym bolelo. Trpela som kedysi na cysty, aj mi jedna praskla a vytiekla, liecil ma gynekolog ambulantne a vtedy mi na usg sestricka povedala ze mam malu panvu. Moja gynekologicka mi zas povedala ze na tieto problemy je najlepsia vec tehotenstvo, ze poprvom tehotenstve sa zmenia iste veci v mojom organizme a uz by som bolest nemala pocitovat. To mam chapat akoze teraz musim jedine otehotniet aby som sa zbavila tychto problemov??? Ja si ale myslim ze to ma nieco docinenia s vajecnikmi alebo podobne. Mam este k tomu aj pozit. rodinnu anamnezu, mama aj jej matka trpeli podobnymi bolestami za zivot a obom im pred 4Orokom zivota museli odstranit maternicu aj so vsetkym koli nejakym podozreniam na zhubne nadory. Ja uz fakt neviem co mam robit. Svojho priatela velmi lubim, aj dieta by sme chceli ale nevieme ci uz teraz by bola ta spravna chvila ale proste takto sa sexovat fakt neda, stale len trpiet pre bolesti.

daddika

tento problem som mala aj ja moj gymekolog po mne hulakal ze cooo maaa tam valastne moze bolieeet citila som sa ako...... zmenila som gyndosa a diagnostikovali mi endometriozu uz som po operacii a po polrocnej liecbe a som v poriadku a ani neviem ze mi nieco bolo drzim palce.....

aluska

v prvom rade skus zmenit gynekologa a mozno zistis nieco nove...najdi si toho najlepsieho v meste ...niekdey sa nazory na diagnozu menia