prečo je sex stres????

Príspevok v téme: prečo je sex stres????
amara

Ahoj všetci...Som si istá že tento problém nemám len ja, ale mám pocit že v mojom okolí som jediná ktorá to rieši...mám 20 aešte som panna čo ale nieje problém, vlastne ma to teší...Ale neteší ma, že ňou asi budem navždy...Akonáhle chce po mne nejaký chalan niečo viac ako je bozkávanie, pochytí ma totálny stres...Po alkohole som povolnejšia(asi ako každý)ale aj tak nedovolím nikdy nikomu nič. Mám stres z toho že sa mu nebude páčiť moja postava (predsa len nie sme všetky modelky a chybičky krásy sa nájdu), že to bude bolieť, že...proste že sa mu sprotivým a podobné veci..na orál a niečo podobné ani nepomýšlam...som jednoducho plná zábran a nedokážem to prekonať...Poradí niekto??? Je nás viac s podobným problémom???

stevka22

mohli by ste mi prosim poradit aj daco mne?Som dost z krestanskej rodiny, a v ziadnom pripade sa neuznava predmanzelsky sex.Neviem co mam robit,mam priatela ktoreho velmi lubim, on mal uz v zitote x priateliek a samozrejme,ze uz mal sex.Mala som uz tolko prilezitosti to robit, a este ku tomu je strasne sexi a velmi ma vzrusuje a je mily.Najviac coho sa bojim je,ze ho to so mnou prestane bavit a najde si druhu.Pritom sa mu hambim povedat o svojom probleme a on si mysli,ze je to kvoli tomu,ze ma nepritahuje:((Existuje vobec nejaky chlapec,ktory lubi dievca a vydrzi az do svadby??it's impossible:)

karco_

presne ako pises miu. a tiez mam nazor ze netreba nic planovat, ze je to potom prirodzene, ze to chcu obaja a je v tom menej stresu.

miu

ahoj, ja som bola pannou do 23 rokov... niezeby neboli predtym prilezitosti, ale rovnako ako ty som mala zabrany a strach. Vzdy ked sa ku mne mal nejaky chlapec intimnejsie priblizit, tak jedine co ma napadalo bolo, ze ake spodne pradlo som si obliekla, ci sa mu bude pacit moja postava, atd. Nakoniec som vzdy cuvla a k ziadnym intimnostiam nedoslo (nehovorim o samotnom sexe, nepripustila som ziadne intimnosti). Az raz som spoznala jedneho chlapca (v sucasnosti uz mojho snubenca), pri ktorom mi to zrazu neprislo dolezite... sama som nerozumela ako to je mozne, ale vsetky obavy a strach tam zrazu neboli, jedine po com som tuzila bolo ho len objimat a podelit sa s nim o vsetko. Rovnako spontanne prislo aj k nasmu prvemu pohlavnemu styku... nebolo to nic naplanovane... mozno preto som nebola vobec nervozna. Neboj, urcite ked spoznas toho praveho chlapca, bude to naopak ako sa obavas... nebude tam vacsi strach ale prave radost z toho, ze niekto ta miluje taku aka si.... Drzim palceky nech takeho chlapca stretnes.

ninnika

ale ked to bude z lasky a budes tomu chlapcovi verit bude to to naj..pretoze aj on si bude mysliet to iste co ty a urcite sa ti potom nebude vysmievat ako nejaky chkana na jednu noc...proste z lasky je to uplne ine ako bez lasky a stres budes mat vzdy tak ci tak ale lahsie sa prekonava s laskou :)

amara

Lenže keď to bude z lásky, budem sa báť ešte viac, pretože mi na ňom bude záležať...a pred takým by som sa nerada zhodila...

lenka23

tak nieco podobne som prezivala, ale mozem ta ubezpecit ze je to len docasne. az pride ku tebe chalan do ktoreho sa zamilujes a bude to skutocne obojstranne, tak ani nebudes vediet ako a pride to samo a prestanes mysliet na vsetko co si pisala. bude to potom ako prirodzena tuzba.
ono to preto tak citis lebo to nie je z lasky a len ako to bude prebiehat a tak. ked k tomu pride naozaj z lasky ani ti hlavou neprebehne ze bolest, a ci sa mu budes pacit a kopu hluposti....
urcite ked to bude mat prist, tak to pride samo od seba