Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Začína mi asi šibať :(

Príspevok v téme: Začína mi asi šibať :(
Vitao_

Už dlhší čas sa v sebe vôbec nevyznám. Jeden deň mám dobrú náladu,hrozne mi chýba moje dievča a na druhý deň mám chuť všetko nechať,rozísť sa z dievčaťom.Rozmýšľam nad tým aké by bolo keby som jednoducho zmizol. Tieto nálady sa obmieňajú a rôzne dlho trvajú. V poslednej dobe sa k tomu pridali veľmi zmiešané pocity,mám stres a ani neviem prečo,cítim sa byť utláčaný,všetko mi vadí. Akúkoľvek povinnosť beriem ako nejaké bremeno.Napr. sedím pri PC hrám nejakú hru po chvíli ma omrzí a zrazu mám akoby paniku čo budem robiť,veď sa budem nudiť.Je to ale len chvíľkové. Nedokážem veriť môjmu dievčaťu za hoc akú blbosť ju podozrievam.Nie len, že by ma podviedla ale že ma vôbec nemá rada,že je vypočítavá a kadečo možné. Večer pred spaním mám také utkania kopnúť do matraca,alebo sa hodiť o posteľ. Myslím, že aj zle citovo reagujem na situácie čo sa dejú. Takmer všetko mi je jedno a zaujímam sa čiastočne len o sebe.Akoby som bol vo vlastnom svete a ak mi ho niečo narúša necítim sa vôbec dobre strach,panika,zlá nálada, podráždenosť. Neviem presne svoje pocity takto cez net ani opísať. Mám pocit akoby sa všetko vyriešilo ak odídem na opustený ostrov. V škole mám skoro samé 1 a to sa ani neučievam. Hoci viem že to môžem ďaleko dotiahnuť kašlem na to.A neviem ani prečo. Kedysi som mal kopu záľub ma bavilo aj učenie,šport. No zo všetkým som skončil,za dôsledok boli aj finančné problémy ale necítim som sa byť tak v pohode,nerobilo mi to takú radosť. Pripadá mi to akoby schizofrénia :( Dokážem uvažovať nad všetkým aj vidím že nie som v pohode ale nedokážem s tým nič spraviť. O svojich problémoch nikomu nehovoríNie je komu. SOm dosť utiahnutý...A psychológa nechcem.Dá sa to nejako vyriešiť?

moon nikka

súhlasím s tým, že v amerike má každý svojho psychológa. nepodceňujem jeho rolu a ak treba, určite je na mieste prekonať predsudky a vyhľadať jeho pomoc.
jedna vec je však istá. veľa týchto ľudí vyhľadá psychológa z jedného vážneho dôvodu - nemajú sa komu vyrozprávať. v dnešnej dobe sa totiž mnohí sústreďujú na všetko možné,len nie na vzťahy. žiaľ, to sa raz musí nejako prejaviť. zlé je, keď človek odrazu nie je schopný komunikovať so svojimi blízkymi. pocity, ktoré naoko nevnímaš, sa v tebe nahromadia a keď sa konečne raz odventiluješ, reaguješ úplne nesprávnym spôsobom.
spomínaš svoju priateľku. povedal si jej to, čo tu anonymným čitateľom? nehanbi sa otvoriť si srdce pred tým, na kom ti záleží. z krásy ti nespadne a vzájomná dôvera pomôže nielen tvojej duši, ale aj vášmu vzťahu. veľa šťastia!

livia007

V prvom rade prestan tolko premyslat a vsetko, celeho seba rozoberat! zacni opat s konickami a so sportom a bude vsetko fajn. inak ten psycholog ni je zly napad- psycholog je normaly clovek kt. sa vyrozpravas a uz len tym sa ti uavi. ale hlavne sa prestan tolko sledovat a akonahle zacnes mat blbu naladu tak sa zacni hned naladovat na tu dobru. prosim ta kopec ludi na svete ma ine, velke problemi a keby sa kazdy takto sebou zaoberal, pitval sa tak.... proste sa hyyyyyyyyyyb!

jaTiez

zazivam nieco podobne, citim sa sice dobre, ale casto som bez priciny nevrla, hlavne na priatela, ze mi vadi hocijaka blbost a som podrazdena.. tiez to na mna plati ze akoby som mala svoj svet ktory ked mi nieco narusi ze to nie je ako ja chcem tak som podrazdena (zase na priatela) neviem ako s tym mam prestat... dokonca som strasne taka uprimna zrazu ze aj kamoske ked robi alebo povie nieco hlupe tak jej to hned poviem, poviem jej pravdu ze co vravi za blbosti a tak..potom je urazena.. a neviem ako prestat byt stale taka nervozna.. potrebujem sa naucit divat sa na veci z nadhladu.. este k tomu, ked nejaku hlupost povie kamarat tak mi to nevadi, ale ked to iste spravi priatel tak ma to nastve... vzdy ma nastvu najviac veci co robi priatel.. zalezi mi na nom bude to asi preto... ale som naozaj casto nervozna a protivna ked sa nic vazne ani nestane...

Vitao_

Asi pred rokom sa so mnou rozišlo dievča na ktorom mi veľmi záležalo,zomrel mi dedko,rozpory s rodičmi,musel som sa prestať venovať záľubám...A potom možno len dronosti

millli

Nestalo sa v poslednom case nieco vyrazne alebo si nemal traumu, co by ta ovplyvnila? Ja, mozno aj ini, som sa podobne spravala, ked sa so mnou rozisiel byvaly. Zahrala som si hru na pocitaci a potom som si myslela, ze je to plytvanie casu, isla som na diskoteku s kamaratkami a znova som si myslela, ze by som cas mala urobit uzitocnejsie. O byvalom som si niekedy myslela, aky je perfektny, do nicoho ma nenuti a pritom sa rad so mnou mazna a potom zase, ze ma chcel len na sex a radsej sa stratava s kamaratmi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Začína mi asi šibať :( - Fórum - ZDRAVIE.sk