palia ma klby

Príspevok v téme: palia ma klby
pabluso1

Príspevok:
Pekny den prajem.Mam takyto malicky problem-teda malicky problem to bol na zaciatku-teraz prerasta do uplne inej dimenzie.Niekedy v roku 2007 som cvicil na lavicke vytlak cinky v leze,ked som tuto cinku daval dole tak mi akoby prasklo niekde na hrudniku.Nic ma vsak nebolelo,az tak o 4 tyzdne som zacinal pocitovat jeden bod niekde na pravej strane hrudnika.Nebolo to bolestive-skor neprijemne.Trvalo to asi takto mesiac.Po mesiaci sa to prenieslo na prave rameno a odtial na chrbticu.Po asi 4 mesiacoch sa to dostalo dopredu znova,ale uz nie na pravu stranu,ale na lavu-ku srdcu.Odvtedy som mal strach ze mam nieco zo srdcom,nechal som si urobit EKG-ale vsetko bolo v poriadku-okrem toho ze mi zistili zvyseny krvny tlak-nasadili mi lieky-ale ako som zacal lieky uzivat tak sa vo mne diali stale zmeny.Zacal som mat zavrate,zacalo ma pobolievat brucho,zhorsil sa mi zrak,aj ked na ocnom mi nic podstatneho nezistili.Prestal som tie lieky uzivat,ale stavy sa mi nezlepsovali a doteraz je to len a len horsie.Trpnu mi ruky,trpnu mi nohy-boli ma hlava,zle sa mi dycha,jeden cas akoby som stratil hlas,boli ma usi.Kazdy tento jeden stav netrva dlho,tak jeden den dva,potom sa to presunie na inu oblast a takto stale dookola.Vsetko sa mi vsak zda akoby vychadzalo a povodom bolo od chrbtice,ked ma tam zacne stipat tak mi stuhne cely chrbat a potom zacne vsetko po mne cestovat.Na rengene chrbtice hrudnej mi zistili kyfozu na dvoch stavcoch a na dolnej casi chrbtice tiez nejaky nalez,ale ze je udajne vsetko v norme.Teraz mi zacal trpnut uz aj krcna chrbtica a mavam ako keby mi na hlavu dali nejaku siet a potom ju stahovali a stahovali.Neviem mozno som to dobre neopisal,ale je toho hrozne vela a niekedy sa mi zda akoby som naozaj bol hypochonder-lenze ja tie divne stavi naozaj mam a bolia ma snad vsetky klby ktore na svojom tele mam,niekedy zacnem krivat len tak zodna na den a na druhy den na druhu nohu-je to ako v zlom filme.Mam 44 rokov.Ak by ste mi vedeli poradit skuste mi napisat na moj email pabluso1 zavinac gmail.com.Dakujem s pozdravom Palo

pabluso1

u reumatologa som nebol-este ma tam nikto neodporucil-bol som u neurologa a ten len poklepaval kladivkom-kazdy si mysli ze som hypochonder-tak som prestal chodit ku lekarom.Lenze vidim ze vsetko sa zhorsuje a budem musit obnovit svoju navstevnost u doktorov-len musim nejakeho reumatologa najst co by si ma vypocul.Neviete nejakeho odbornika poradit?????

fenix1

ja si myslim,ze ked si raz mal diagnostikovany vysoky tlak a vysadil si ich,nebude dlho trvat,kym zomries,tak je divne riesit ine nepodstatne veci

silenka

a zvysena kyselina mocova a choroba s nazvom dna ? vtedy palia klby, ale zvycajne sa prejavuje palenim a bolestou klbu velkeho palca na nohe...

pabluso1

ja som vysadil uplne vsetky lieky-neuzivam vonkoncom nic ani na vysoky krvny tlak a u neurologa som bol-ale ten ma len poklepal kladivkom a to bolo vsetko a dal mi lieky proti bolesti

karioll2

zaklad je nevysadzovat antihypertenziva,ak ti nesadli,dava sa ina skupina je ich vela
ostatne by som riesil u neurologa