Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vnútorné pysky -veľké

Príspevok v téme: vnútorné pysky -veľké
comamrobit

Ahojte... tak mam taky blby problem... Mám chalana s ktorým sme skúšali petting a tak ale problém je že sa hrozne hambím pred ním vyzliecť nohavičky. Jeho to trochu stve že vždy keď sme spolu tak ja jeho urobím ale jemu nedovolím vyzliecť mi ani gaťky, väčšinou sa na niečo vyhovorím ( krámy a tak).Niesom totiž spokojná s tým ako vyzerám tam dole. MAlé pysky( vnútorné) mám dosť veľké. Našla som si o tom články že je to dosť bežné a má to veľa žien a dá sa to aj platikou napraviť a nieje to ani veľmi drahé ale môže sa to až od 18tich. Ja ale dovtedy nechcem čakať. Neviem ale ako to mám vysvetliť priateľovi,alebo čo., bojím sa ako zareaguje alebo že sa mu zhnusím alebo neviem :( čo mám robiť?

aluska

comamrobit nad takouto banalitou, ake mas pysky (podla teba obrovsky smrtelny problem, nikto nema vacsi problem )sa zamysla len chlap kreten, ktory nevie co robit od radosti

Tessy06

no snáď nie som... či...hehe, ale čo je toto? hádam tu nebudeme rozoberať mňa.. téma je jasná.. prosím vyjadrite sa.. vaše postrehy, názory, skúsenosti, regionálne štatistiky..

fenix1

to je dalsia vymyslena teme,ale neverim,ze to nemyslia vazne poniektori
nemas ist s kym von,to snad nie si na tom tak zle,ci?

Tessy06

heh, a čo by bolo témou? že nemám s kým ísť von, kto ide so mnou? to už jak nejaká troska...
ale tá theme o duchoch je zaujímavá :D to budem sledovať

Tessy06

hej aj to je riešenie... a niekedy je to fajn, ale teraz sa mi samej nechce... ale to už je skôr do psychologického okienka ... (:

Tessy06

fuh, to sa mi jak podarilo.. dnes mi ide... :D
bojová, asi preto, že som už 3-tí deň doma, nudím sa a vypisujem sem kraviny... potrebujem ísť von, ale na to treba správnych ľudí... dufam, že dnes sa už bude niečo diať..
a stromček pred n-centrom :D ten je tak 2 metre od zeme úplne obratý... ľudia pokradli ozdoby.. xD

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vnútorné pysky -veľké - Fórum - ZDRAVIE.sk