Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

belší úsmev - ako na to?

Príspevok v téme: belší úsmev - ako na to?
endi86

Zdravim... mam 22 rokov. Chcela by som si vybielit zuby. Netuzim po snehobielom chrupe, viem, ze taky by som pri mojej akutalnej farbe dosiahla uz tazko a za ambulantne bielenie nechcem platit. Pomohla niekomu nejako viditelne zubna pasta na bielenie? Ak ano, ktora? Dakujem. Pripadne nejake ine rady a triky na krajsi usmev. :)

nestea

jaj dufam ze nefajcis a nepijes kavu.. zuvacky po jedle, dalej vela jablk a pomahaju aj jahody a nejaku dobru zubnu pastu kvalitnu zuby umyvat minimalne 3x do dna + ustna voda,zubnu kefku menit kazdy mesiac (makka je najlepsia)

mne to pomohlo..strasne mi zalezi na zuboch a uz aspon 5 ludi mi povedalo,ze mam biele zuby..takze z vlastnej skusenosti.nemysli si,ze si 2x umyjes zuby bieliacou pastou a budes mat bielsie zuby..a treba trpezlivost,a ked uvidis uz ako taky rozdiel tak ta to este viac nastartuje

mendi

vyskusaj bieliaci system SUPERSMILE. Nieje najlacnejsi ale je velmi dobry. Je to ako sa hovori "kvalita za rozumnu cenu"
Co je vyhoda, nemusis pouzivat rozne nasadky. Odporucam.

endi86

Aha - dakujem, skusim. Viem, viem, najprv treba opravit zuby, v januari som objednana na opravu, a potom chcem zacat s bielenim, preto teraz zbieram rady a vase skusenosti. Tak uvidim. Zacnem tou Bielou perlou asi :)

perlicka22

biela perla je celkom fajn...ale zalezi komu ako pomoze...ja som mala od bielych dost daleko...a da sa povedat ze sa mi vybielili..nie nejako extra...ale su urcite belsie...len treba dat pozor na kazy...najprv k zubarke, aby ti povedala ze nemas kaz a tak zacat pouzivat...ja som ju pouzivala pred rokom a ta povodna farba sa mi nevratila..teraz sa chystam ju znova pouzit, ked dam zablombovat si zub...a pozor na lekarne..vsade je na cena...aspon u nas
mne tie moje zuby vadili dost na fotkach..a tiez mam 22, tak som sa rozhodla daco robit..

m.i.s.o

Nepamatam si názov, už rok a pol ju nepoužívam, musíš to najsť medzy pastamy. Ale napoviem ti, že má nemecký názov.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.