preco to pekne zeny maju tazsie?

jajka001_

no a niektori chlapi maju take predsudky lebo
bud maju mizerny vkus a vyberaju si len vypocitave fifleny
alebo neuspeli vo vztahu a zvaluju to na vypocitavost zien

.....

No Denz,...poznám veľa pekných žien, ktoré sú múdre, ale ide o to akú krásu máme na mysli. Ale keď myslíš tie nafintené babenky, ktoré majú vlasy ako keby ani v noci nespali, len aby sa im nepokrivil účes, minisuknička, kde sa nemusí ani zohnúť a jej vidí riť, a tie nechty, tak s tými určite nevarí...tak tie asi múdre nie sú....na to máme rovnaký názor. Ale poznám nádherné ženy, inteligentné, ale aj pokorné a skromné, milé. Ja na prvý pohľad vyzerám tiež dosť namyslene (aspoň vravia), ale keď sa so mnou niekto zoznámi, tak mi povie: jéééj, veď, ty si úplne v pohode...a tak som sa naučila nehodnotiť ľudí podľa prvého dojmu. Počkám, kým niekto otvorí pusu.

jajka001_

nemaju to tazsie len musia sem tam zniest viac zavisti a ohovarania. plne to vyvazi to ze ludia su k nim milsi, muzi vrucnejsi, ochotnejsi.

Deee

Tak ja si teda nemyslim, ze by som to ako pekna mala tazsie, vsetko zavisi od spravania v spolocnosti, ak si pekna a spravas sa ako nejaka cicuska nafintena jasne, ze si budu mysliet, ze ides po peniazoch, ale zaroven aj Denz ma scasti pravdu, pekna baba a bohaty chlap si mozu vyberat, avsak aj pekna a bohaty mozu byt sikovni a mudri ludia...len maju viac prilezitosti

ajjka

No ja si myslim,že nie som škareda ani najkrajšia na svete. A neviem variť všetko polievky skoro vôbec :-) nechce sa mi. To som ako už blba?