ako sa da zmenit?

Príspevok v téme: ako sa da zmenit?
romma

ahojte , poradte bojim sa ze ma nebude ziadny chalan chciet lebo som hambliva nesmela a menej komunikativna a este k tomu aj tucna mozno nie az tak strasne normalne a nosim okuliare ja strasne nenavidim okuliare a preto si to myslim ak ste mali alebo mate podobne problemi tak mi napiste prosim ... dakujem moc

smejko

Je hlupe mysliet si co by mohlo byt a vidiet len skarede veci.Malo komunikativna?prosim ta:)ak stretnes cloveka s ktorym si budes mat co povedat tak este len uvidis ci si malo komunikativna.Tucna?Ked si to vazne myslis preco nezacnes cvicit?:)a okuliare,v tom snad je problem?Pokial viem chalanom okuliare nevadia len si musis najst tie pre teba aby ti sedeli ved pozri uz len na spevacku anastaciu ma okuliare a to je jej image a chlapi ju zeru.Hlavu hore:)

slusny_muz

no okuliare sa daju zmenit pockaj na 18 rokov a na to aby si mala stabilne dioptrie a mozes si dat laser.....a neboj niekoho najdes....

DJ HiDe

..vsetko sa da napravit, chce to len volu...ak ti vadia okuliare, mas na vyber niekolko alternativ, jednou z nich je zmena ramu, druhou nasadenie sosoviek a tretou operacia..ak nie si spokojna so svojou postavou, zacni na nej pracovat, pozri si sekciu dieta a chudnutie, tam najdes plno uzitocnych rad...
si hanbliva? aj to sa da zmenit, zdrziavaj sa viac v spolocnosti, bud uvolnena a hlavne sebavedoma...
ale, ako som uz na zaciatku prispevku povedal, chce to len pevnu volu..