Znamena to koniec?

Príspevok v téme: Znamena to koniec?
klariiika

ahojte...prosim vas o radu, uz som posledne tyzdne na dne..total.. :( nespavam, nechuti mi jest,neviem sa na nic sustredit... rok a pol mam priatela,ktoreho lubim ako nikoho predtym...problem je,ze ma brutal ale brutal divnu povahu..v zivote to nemal lahke-tym som vzdy ospravedlnovala jeho spravanie...ale co vystraja v poslednom case uz je na mna privela... :( od zaciatku vztahu maval skraty,klasika- ked nemal naladu, tak sa mi neozval aj cely vikend, volala som mu, nedvihol, potom sa ani neunuval zavolat spat, ze co som chcela.ked som mu to nahodou vycitala,tak som zostala len ja ta zla.bud sa mi vysmial do ksichtu a obratil to na srandu alebo na mna zautocil,ze co riesim p.coviny atd.pre neho je vsetko p.covina..aj to,ze si pise s babami , s ktorymi spaval, ze ma odignoruje, ked jednoducho on nema naladu atd.proste je toho vela...nic neriesi.ked je nejaky problem, nema zaujem to vydiskutovat..radsej je ticho alebo na mna zautoci.ked som ho pristihla pri klamani,tak jeho riesenie bolo: tak to skonci...proste aj ked som vedela po cely cas, ze ma miluje, tak daval taketo hlasky...a pritom som si ista,ze mu to nie je jedno.ked niekto place ked mi hovori, ze nech sa dvihnem a odidem, ze nech ho necham, ze on nikoho nepotrebuje ani mna atd...asi mu to nemoze byt uplne lahostajne :( uz 2.x za posledne tyzdne sa so mnou rozchadzal..ale musim podotknut,ze bol aj v jednom aj v druhom pripade opity.ked som sa ho na druhy den na to pytala,ze teda co bude dalej, tak mi len povedal,ze ideme dalej a uvidime ci to pojde alebo nie ale ze ma lubi :( odvtedy bolo zase vsetko \\\\\\\"super\\\\\\\", potom odisiel do zahranicia s kamosmi na ozran dovolenku, neozval sa 4dni- ani ja jemu,lebo som si pvoedala,ze uz bolo dost vtierania sa..ked mu budem chybat, ozve sa.ozval sa az ked prisiel domov..zase bolo vsetko super, ziadne hadky nic...teraz cez sviatky sme kazdy doma.a zase ide vsetko dole vodou..ozve sa max.raz za den, aj to vyzera telefonat asi tak,ze vediem monolog, rozosmievam ho atd.doslova si musim pytat pred spanim, aby mi povedal, ci ma lubi :( jednoducho potrebujem to pocut :( viem,ze je to sprostost,ale ja to poterbujem v momentalnom stave.. :( vcera sme sa v noci pochytili,lebo zase nemal naladu na nic, ani na rozhovor so mnou..tak som sklopila uska, popriala dobru noc a zlozila..ale potom mi to nedalo,tak som mu napisala,ze ci mu vobec chybam ked sme takto od seba.on mi na to len odpisal,ze nech neriesim na noc, ze vazne na to nema naladu..:( namiesto peknych slov bola zase \\\\\\\"hadka\\\\\\\"..dnes som mu volala cez den, zaase som ustupila, nedvihol..zavolal o nejake 3hod s tym,ze bol na stretavke zo skoly a ze nechcel mi dvihnut.zacali sme si vysvetlovat tu \\\\\\\"hadku\\\\\\\" co bola v noci a vraj ho nechapem,ze nemal naladu na mna a rozhovor so mnou,ze mu bolo zle..tak som mu vysvetlila aj ja v akom som momentalne stave a ze jednoducho nemoze po mne stekat, ze ja sa na neho tesim, volam mu, snazim sa a on na mna takto reaguje..kazdy ma problemy, ale jednoducho nemoze ich prenasat na mna..potom sme zase normalne kecali ale musela som koncit a slubila som,ze mu zavolam neskor.aj sa tak stalo..ale radsej som ho mala ignorovat ja sprosta.dvihol, ja s nadsenim,ze ahoooj , on nieco zasomral ale nepocula som,tak som sa spytala,ze co?? a on na to nasrane, podrazdene joooj nic!!! tak ma to uz vytocilo,ze som len vystekla zo seba,ze nech sa uvedomi ako so mnou zase rozprava , povedala cau a zlozila... :( a teraz neveim co dalej:( ci to ma vobec zmysel dalej natahovat,ked na mna takto reaguje..uz sa toho stalo v poslednomm case hrozne vela :( prosim poradte, skritizujte ak robim chybu ja,uz neviem ako dalej.. :( hrozne ho lubim, ale takto zit nemozem. :(

chlapi su...

wykasli sa na neho, urcite si super diewca s dobrym srdieckom, ktore si nezasluzi byt takto odmietana, ja wiem, ze ho lubis, ale ked nelubi on teba aky to ma potom zmysel?hm?jaj nejhorsie su na tom tie nase city, ze???neboj bude ok??alebo uz je?napis nam wsetkym ako si dopadla!pa a drzim palce, aby si si nasla niekoho, kto bude milowat aj teba nielen ty jeho..pa wela stastia w ziwote

bublinka784

Podla popisu by som na tvojom mieste v tom vztahu netravila uz ani den ..... Naco ti je priatel ktoreho ani nezaujimas ako sa mas?? Naozaj si myslis ze mu na tebe tak velmi zalezi ked sa par dni ani neuraci ozvat ????? Skutocne nemas narok na lepsieho ?? MAS !!!! Chod od neho ....!!!!!!!!!!!

pišťok

Klárika, on sa nikdy nezmení utekaj od neho čo naj
ďalej.Viem o čom píšem,lebo v manželstve
budeš mať peklo na zemy ažieden chlap za to aj tak nestojí!!!!!

lola113

Klariiika, toto nema vyznam, si zlata ako sa snazis, ale on mam problemy sam so sebou, casto meni nalady, je nevyrovnany, nebudes s nim stastna, alebo to budu len chvilky, ked on bude mat naladu, vzdy bude po tebe len stekat, on potrebuje par kopancov od zivota a musi na to prist sam. Urcite si zasluzis lepsieho priatela. Urcite !!!

ahoj123

klarika:som si precitala co si napisala,tie posledne prispevky a musim ti napisat,ze ta normalne obdivujem ze vobec dokazes byt s takym clovekom....fuuuha,teda ....to si ani predstavit neviem,to nieje vztah....to ani neviem nazvat ze co to je...fakt by ti bolo lepsie samej,len si to musis uvedomit a kopnut ho do zadku a nikdy sa za nim neotocit,uvidis budes stastna,cas je perfektny lekar :)))

ahoj123

klariiika ten posledny prispevok od deni24 je cista pravda....on sa nezmeni,nikto sa nezmeni,somnou sa raz jeden policajt z kriminalky (ktory sledoval byvaleho) stavil o sampanske ze ho nedokazem zmenit-byvaleho.....aj ja som bola taka naivna a tvrdila som ze on sa zmeni a take blbosti....on mal svatu pravdu,prehrala som sampanske :)
to co si napisala ze nedvihne na teba ruku? spamataj sa,to iste som zazila ja,ked mal byvaly dobre chvilky bol dobry,mily pozorny-ja by som nikdy na zenu ruku nepolozil a bla bla-verila som tomu ako ty (presne ako tvoj) potom sup a bol chuj...po case si uz aj ruku na mna polozil ,asi tak....len som bola taka sprosta ze som to vydrzala skoro dva roky....
klarika ty by si nechcela zazit normalny krasny vztah,ktory buduju spolu dvaja ludia,ktori sa lubia? ja ked som sa rozisla s ex,neverila som ze sa este niekto najde,a normalny,a stretla som teraz uz svojho manzela :)) donesie mi kvietok,nikdy nezabudne na sviatok,stale si hovorime lubim ta,zijeme spolu,ale ajtak si zavolame ked je v robote aj niekolkokrat: a je to take mile,ze citis ako ta ten druhy potrebuje....chodime na vylety....atd....no nechces to zazit? byt stastna a neriesit dokola ze ci ti zavola ci nie,ako sa bude zasa chovat a byt v strachu :(( ....mysli kusok aj na seba....a to o tom alkohole,naozaj by si mala trocha realnejsie uvazovat...darmo chce vypnut...ked chce vypnut,co ta nepozve do restauracie alebo na pivko a tak....nedopadnes dobre podla mojho nazoru,neuraz sa ale to je moj nazor....este raz prajem ti vela stastia :)

deni24

Klariii. piasem Ti posledny raz, lebo mam pocit, ze Ty si nechces dat povedat a zenies sa do zahuby Ja mam 34 a dost skusenosti- so zivotom aj psychologiou. Posledny krat NEZMENI SA, BUDE TO LEN HORSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! A PREDSTAV SI, ZE RAZ PRIDU DETI!!!!!!!!!!!!!!! VIES SI PREDSTAVIT, AKO BUDU TIE TRPIET!!!!!!!!!!!!!! A to aj keby sa to nezhorsilo a zostalo to "len" takto. Prosim, zober rozum do hrsti a posluchni! Takychto pripadov som videla uz strasne vela. Niet co dodat. Tvoj osud je len v Tvojich rukach, tak si rozmysli, ci naozaj chces trpiet. Ak chces odbornejsiu radu, napis na allegra@azet.sk

klariiiika

purblanka :
ja mam 24 a on 27...takze uz nie sme nejaki zajacikovia... uz by sme mali mat obaja rozum... :( a skusam presne co si napisala od posledneho "rozchodu"... snazim sa byt lahostajna voci nemu..ked sa mi neozval dlhsie,tak s usmevom som mu dvihla,alebo sama zavolala a snazila sa mu nevycitat nic... len ked napr. idem vonku, tak hned ma pripomienky, ze ci tam neboli nejaki chalani atd... ked si vsimne,ze si s niekym pisem na facebooku,tak hned do mna drbe atd..proste nie je mu to jedno..ale nie aby zareagoval ako ostatni normalni chalani,ze by sa snazil aby ma nestratil ale robi pravy opak..trepne,ze rob si co chces a tvari sa,ze je mu to jedno.. :(

klariiiika

dadulachichi :
snazim sa v poslednom case robit prave to co si napisala...ale je to pre mna strasne tazke..nie som zvyknuta na taketo spravanie a nedokazem to pochopit...ale aj tak som to robila...ked odisiel na tu dovolenku s kamosmi- na ktoru som povodne mala ist aj ja, len nakoniec tam chcel ist sam- tak som mu nevypisovala, nevyvolavala, neprezvanala..nechala som ho tak, nech si oddychneme od seba...a naivne som cakala,ze sa mi po 2-3 dnoch ozve, aspon napise smsku,ze mu chybam alebo co...ale nestalo sa...tak som zostala aj ja ticho..a on to pochopil tak,ze som od neho chcela mat pokoj a ze preco som sa teda ja neozvala...a ked sme sa potom o tom bavili,tak ani jedno slovo,ze prepac alebo nejaka vyhovorka..nic..len joooj mojinoo a blabla..naj bolo ked zadrbal,ze sa pytal kamosa ci sa on ozyva kocke a ten povedal na dovolenke,ze jasne,ze nie, tak asi ani on nemal potrebu to robit..ved tam isto mal ine starosti...:/ a ked mu ten kamos po prichode domov povedal,ze sa ozyval kocke,aj jej volal,tak zostal ten kamos debil...boze ako keby on nemal vlastny rozum certa...
a ze je toho na neho moc...isto to teraz doma nema ruzove, ale nemoze sa takto ku mne spravat...ja nie som handra,ze ked jednoducho na mna nema chut a naladu,tak ma odhodi bokom a ked ma nejaku poterbu,tak sa vie aj ozvat, aj byt mily...
no ale spravim to asi tak,ze nebudem to teraz riesit...neozvem sa mu...ved on po mne stekal, ja som sa snazila aby to bolo ok..este som sa ho aj pytala,ci ma nejaky problem, ze ci to suvisi s nasim vztahom alebo je za tym nieco ine..tak mi len odvrkol,ze celkovo, ze je toho viac..ale ked mi nepovie co ho trapi,tak ho nemozem pochopit preboha... :(
ako som uz spominala, mali sme ist teraz na chatu...uvidim ci sa mi ozve do silvestra...ak nie, tak to bude asi definitivny koniec... :( ani minuly rok sme neboli spolu na novy rok...ja som bola doma, on na chate s partiou... vtedy sa mu to prepieklo..ale teraaz........