Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je to normalne?

Príspevok v téme: je to normalne?
jokinka

Dobry den..Mam 27 rokov, pracujem, byvam s rodicmi vo velkom dome, mam vlastnu izbu s manzelskou postelou..A mam taku otazku..Mam priatela, dnes u mna prespal, lebo sme zaspali pri filme, tak som ho nechcela v tej zime v noci posielat domov..otec ked sa to rano dozvedel, mi skoro jednu vlepil..je to normalne v mojom veku? nepoviem, kebyze striedam partnerov, alebo mam izbu napr so sestrou..ale nikomu to neublizilo, nic proti nemu nemaju, tak preco im to tak vadi? citim sa strasne obmedzovana, dnes je tazke mat vlastny byt..bojim sa, ze dokym ho nebudem mat, budem musiet stale zit obmedzene..ako je to u vas?

leeerka

no tak kazdy ako je zvyknuty, ja mam rodicov, ktorym to nevadi, resp nevadilo a zase ide aj o to, ze si aj tak urobim, co ja uznam za vhodne .. a ked som chodila niekolko rokov s piratelom, tak sme boli bud u nas alebo u nich a nikomu to nevadilo .. ale v tvojom veku by si si s tym mala urobit poriadok a snaz sa to rodivom neak vysvetlit ..

beb

Ahoj, každý sa na to díva zo svojho pohľadu. Mladší dajú za pravdu Tebe, starší Tvojim rodičom. Ja so z tých starších.Teda, podľa mňa, majú svoje zásady(možno sú aj veriaci), a tak nedovolia Tvojmu priateľovi spať u Vás. ani ja by som nedovolila. takisto fajčenie, ak chceš fajčiť- môžeš, ale nie v dome.Tam určujú pravidlá oni a ja s nimi súhlasím, i keď tuším, že na moju hlavu sa znesie ľadová sprcha.Ak chceš byť nezávislá, neostáva nič iné len odsťahovať sa.To je môj názor, samozrejme sa zariadiš podľa seba.

jokinka

ja som skoncila teraz vysku..bola som len na brigadach, takze som neprispievala..teraz som nastupila do prace, plat dost dobry, takze prispievat urcite budem..ale neviem, ci to nieco zmeni, skor nie..a na byt si netrufam, je to velmi drahe platit najom, to uz radsej neskor investovat do vlastneho..inak je doma vsetko ok, len co sa tyka priatela, tak u nas nesmie spat..a nemozem si napriklad ani zapalit a pod..citim sa ako male decko..a aj tak ma asi stale beru..nechapu, ze uz mam vlastne potreby atd..

nika22

hmmmm , ach jaj .... co ti na to poviem ... chapem ta.... mam podobny problem som vydata byvame so svokrou ale je to peklo ide na nervy aj mojmu manzelovi teda jeho mater ide na nervy aj jemu :D

a toto iste som zazila aj ja nemohla som si ho priviest domov ku nam lebo tiez som bola hned ku-r-va.... a ked som spala u neho kde teraz zijeme tiez som bola ku-r-va....

davas nieco rodicom na byvanie ?? kolko ?? ak mozes vypadni na privat potom ti budu volat na mobil ze vrat sa....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je to normalne? - Fórum - ZDRAVIE.sk