zapal mocovej rury?

Príspevok v téme: zapal mocovej rury?
poradte

Dobry den. Asi tyzden mavam stipave az svrbive palenie v mocovej rure ci posve, neviem presne. Pred dvoma tyzdnami mi to zacalo tak, ze ma to zastipalo az ku koncu mocenia a potom mala skoro furt pocit, ze potrebujem mocit. Zacala som brat brusinkove sumive tablety, urologicky a praslickovy caj. Mala som pocit, ze mi to uz prechadza, no zrejme nie, lebo vcera aj dnes to mam zas jaksi podrazdene. Bolia ma aj krize vlavo (predtym boleli cele krize), no to sa pridruzilo az neskor a mozno to s tym nesuvisi (neviem), ale s chrbticou, pretoze som to mavala aj predtym (som hypermobilna), kym som nemala tieto problemy. Asi pojdem zajtra ku gynekologicke, ak to neprejde. Myslite, ze to moze byt gynekologicky problem? Albeo skor urologicky? Lebo ja uz teraz ani enviem presne, kde ma to stipe a svrbi, no nutka ma to na castejsie mocenie. Pocas dna sa to zvykne akoby upokojit a opat to zacne. Ulavu nachadzam vtedy, ked sa tam dole sprchujem teplou vodou.
Dakujem za pripadne rady.

poradte

Preto chcem najprv vylucit tie kvasinky ci co to moze byt, aby som na gynekologiu nebola poslana aj od obvodnej. Ked zajtra budem citit co i len trochu, ze mi to uplne nepreslo, pojdem. Bo ono sa to chvilami akoby zlepsuje.

poradte

Ano, len tie krize ma boleli aj pred 4 rokmi a aj hocikedy inokedy kvoli chrbtici, ked necvicim pravidelne a teraz som asi 2 mesaice pravidelne necvicila kvoli zdravotnym problemov. Robia sa mi bolestive bloky v roznych castiach chrbtice, ktore sa casom uvolnia, ci uz v krcnej alebo panvovej. Momentalne vsak neviem, ci je to z prechladnutia alebo z tej chrbtice. Doktorke to spomeniem isteze.

aluska

ale moze sa to rapidne zhorsit...takyto zapal moze do niekolkych hodin prejst na ladviny (sama hovoris ze ta bolia krize) a to uz je velmi zle...asi nechces lezat v nemocnici na tazkych antibiotikach

poradte

Neviem ci to s tym moze suvisiet, no pred necelym mesiacom bola v nemocnici kvoli operacii a tam ma aj cievkovali.