Otocena maternica

jamie123

caute ja mam tiez maternicu na lezato a lekar povedal ze babetko mam robit v polohe zo zadu.mam aj bolesti pritniektorych polohach a mam super partnera a nejde tak hlboko pri tych polohach co ma bolia.a niekto tu pisal ze antikoncepcia pomoze?to nie je pravda nepomoze vam to od bolesti.moja mama ma tiez otocenu a ma 4 deti a normalnym sposobom.tak budte v pohode.pekny den.

Nela

Ahojte, ja mam tiez otocenu maternicu, otehotnela som
na prvy krat. Aj jedno dieta a aj druhe. Ziadne problemy
Som v tehotenstve nemala.
Otehotnela som mozno preto vzdy tak rychlo, lebo som
nikdy nebrala antikoncepciu. Je to svinstvo.

kika2311

CHCEM VAM NAPISAT IBA TOLKO,ZE MNE DOKTOR POVEDAL ZE MAM OTOCENU MATERNICU A BUDEM MAT PROBLEM OTEHOTNIET,ALE MAM TRI ZDRAVE DETI.JA LEN TOLKO.PRAJEM VAM VSETKYM PEKNY DEN

Mari24

Dobry den,
dnes som bola u gynekologa a povedal mi o "mojej otocneje maternice", velmi by sme s priatelom chceli cca o rok babatko a mam teraz z toho velmi zvlastne pocity,
myslite, ze je to uplne ok?!?! :(

nelynko

Ahojte ja mám vraj tiež otočenú maternicu a už 2 roky sa smanželom snažíme o bábetko a stále nič,počula som že je dobré piť Kontryhelový čaj a brat Calibrum baby plan neviete mi niekto poraďit ešte nejaké triky účinné?ďakujem

nelynko

Ahojte ja mám vraj tiež otočenú maternicu a už 2 roky sa smanželom snažíme o bábetko a stále nič,počula som že je dobré piť Kontryhelový čaj a brat Calibrum baby plan neviete mi niekto poraďit ešte nejaké triky účinné?ďakujem

simanjelicek

ahojte, lekar mi povedal, že mam otočenu maternicu do zadu a tlači ma aj na lavy vaječnik, ktory mam preto až niekde pod črevami, už asi rok sa snažime o dieťatko a stale nič, preto mi poradil ist na reprodukčnu kliniku, viete poradiť niečo ine? alebo mate niekto skusenosti s takou klinikou? dakujem

daduska54

ahojte vsetky Damy, ja som bola u gynekologa velakrat ale nikdy mi nepovedal, ze moja maternica ja naopak, az teraz. Niekedy mavam bolesti pri sexualnom styku ale nie casto.Myslela som, ze je to sposobene mojim vnutromaternicovym telieskom, ale nebolo to tak. Je to tym, ze maternica je naopak. A tak isto povedal, ze je to normalne. Takze sa nebojte.

kama26

Caute zienky.Pred 2dnami som bola na ultrazvuku a tam mi Dr vravel,ze nevidi ziadnu akciu srdiecka a poslal ma domov,ako keby nic,ze mam prist o tyzden.Tak som dnes bola u druheho Dr a ten mi vravel ze mam otocenu maternicu.Vzal mi krv,moc a v pondelok na ultrazvuk.Tam sa potvrdi ci je vsetko ok.Ma niektora z vas podobnu skusenost?Velmi sme sa na to babo tesili,pretoze jeden potrat som uz mala.A myslite si ze sa stava,ze jednoducho nevidno srdiecko? ......

nellla

Mám otočenú maternicu, bol s tým trošku problém pri otehotnení, ale nakoniec sa podarilo. Je dobré spať na bruchu, pri pokusoch o bábo zas poloha zo zadu.