Otocena maternica

trimmity

Aj mne lekar povedal,ze mam posunutu maternicu.Nevedel ci od tabletiek alebo od toho,ze som bola kratko po medzese.Neviem co si mam mysliet.Ci je to problem alebo nie?!

jana22

Mam posunutu maternicu dozadu a neviem co to znamena. Taktiez som podstupila umele prerusenie tehotenstva, co si myslim, ze je hlavny dovod. Prosim vas, mozete mi to vysvetlit? Dakujem.

age44

evulienka, to, ze si mala potrat zrejme vobec nesuviselo s postavenim maternice. potraty, hlavne pri prvom tehotenstve, su velmi caste. aj ja som mala. a mala som normalne otocenu maternicu. pri dozadu otocenej maternici je skor trochu problem otehotniet. ale ja som teraz mala dozadu otocenu a lekar mi to povedal, az ked som uz bola tehotna (a podarilo sa celkom skoro) a dokonca mi povedal, ze maternica sa rastom "poopravi" do spravnej polohy. takze sa neboj, nechaj tomu volny priebeh, uvidis, ze coskoro sa to podari.

evulienka

lekár mi povedal že mám maternicu ohnutú dozadu a to môže spôsobovať potraty, mala som už jeden potrat, chcela by som strašne bábo dúfam že sa to podarí a vynosím ho.Poradte prosím sú nejaké cviky na posilnenie svalov malej panvy aby sa ta maternica otočila?

sybila

Lila, mne v 18-stich rokoch tiež doktor povedal, že mám otočenú maternicu, že môžu byť problémy aj s otehotnením, tak som bola vystrašená..........Ale otehotnela som na prvýkrát, ako som chcela, v tehotenstve žiadne problémy, ani som nevedela, že som tehotná, pribrala som len 8 kg, pôrod úplne super, je to asi u každého individuálne.......

thorsten

moja priatelka mava bolesti pri styku ktore casto vyustuju az do krcov v apendixe a v zaludku.raz sme isli na pohotovost,krce boli neznesitelne-mysleli sme ze islo o apendix.ale nic nezistili.nemohli by ste mi poradit prosim?

holla

ja som ma la tiež otočenú maternicu do zadu a jediný problém môže nastať pri pôrode,ja som pri druhom dieťati ten problém mala dcéru so rodila zadočkom,ale inak dve deti sim porodila v poriadku