Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

len pre muzov...

žid Baribal

je zaujímavé, ako všetci hovoria čo hľadajú- muži aj ženy- loajalitu, rozum, dobré srdce.... a pritom sa každý aj tak rozhoduje na základe jednej veci a tou sú len sympatie, ohúrenie- teda krása a postoj človeka....

to sú vlastne dve jediné veci čo vieme zistiť a vidíme.....

lost

Tak, ak by som mal spravit seriozny rebricek co sa mi na zenach paci tak:

1. lojalita
2. uprimnost
3. bytie samou sebou

stale plus ale zanedbatelne

4. inteligencia
5. krasa

tie body 4-5 preto menej dolezite, lebo sa daju "za jazdy" zmenit, teda popracovat na tom, cize ak by bola vyslovne sprosta, da sa ju naucit, ak vyslovne skareda, aj tak kazda zostarne a budu rovnake (vid dnesne babky, kto by si pomyslel ci boli za mladi krasne alebo nie), ale tie body 1-3 sa tazko menia, kedze su viacmenej povahove, i ked da sa vsetko a mozno sa aj mylim, ale otazka znela, co mi sa na zenach paci :)

jajo tb

Na ženách sa mi páči ak sú úprimné,podľa možností slušné,a ak sú zvedavé a je vidieť že sa o danú vec zaujímajú napr. o mňa ;)vtedy vidím že pre danú osobu niečo znamenám a priťahuje ma to. Čo sa týka predošlých príspevkov netreba splniť všetko čo komu vidíš na očiach ale niektoré veci nezaškodia. Ty musíš vedieť čo je dôležité. Ak ťa má rád nespraví blbosť.
Čo sa týka vzhľadu. Každému sa páči čosi iné, a každému sa hodí čosi iné. Osobne sa mi páči ak dievča nosí tenisky napr etnis, adidas a podobne možno skôr trochu chalankého štýlu, v zime vysoké čižmi. Opätky ma skôr odpudzujú. Ostatné oblečenie až tak neposudzujem, individuálne. Páči sa mi ak má žena výrazné oči. To ma veľmi priťahuje. Zhruba všetko

jajo tb

Na ženách sa mi páči ak sú úprimné,podľa možností slušné,a ak sú zvedavé a je vidieť že sa o danú vec zaujímajú napr. o mňa ;)vtedy vidím že pre danú osobu niečo znamenám a priťahuje ma to. Čo sa týka predošlých príspevkov netreba splniť všetko čo komu vidíš na očiach ale niektoré veci nezaškodia. Ty musíš vedieť čo je dôležité. Ak ťa má rád nespraví blbosť.
Čo sa týka vzhľadu. Každému sa páči čosi iné, a každému sa hodí čosi iné. Osobne sa mi páči ak dievča nosí tenisky napr etnis, adidas a podobne možno skôr trochu chalankého štýlu, v zime vysoké čižmi. Opätky ma skôr odpudzujú. Ostatné oblečenie až tak neposudzujem, individuálne. Páči sa mi ak má žena výrazné oči. To ma veľmi priťahuje. Zhruba všetko

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

len pre muzov... - Fórum - ZDRAVIE.sk