Pluca

Príspevok v téme: Pluca
Strapana

Zdravim,

pred troma mesiacmi som ochorela- klasika, bolest hrdla, nadcha, ale celkom hlboky kasel, pocitila som taky mensi tlak v plucach. Trvalo to asi 4 dni, potom som bola zdrava a ked som bola vonku (celkom chladne pocasie) vratilo sa mi to znova. A takto to ide uz asi tie tri mesiace, par dni som zdrava a potom je to tu znova, avsak uz sa mi vracia len ten divny tlak v plucach - a uz pritom ani nekaslem, ani nemavam nejake teploty, v zasade mozem robit vsetky cinnosti normalne, nic mi to nestazuje. Avsak necitim sa zdravo, lebo ten tlak tam je. Co myslite ze to moze byt? Predtym som intenzivne sportovala - chodila na bicykel, plavala atd. Poradte niekto, dakujem. :)

stanca75

No chod cim skor za lekarom a tlac na neho nech ta da na rontgen, ja som bola pred dvomi rokmi velmi chora a lekar ma neposlal na rontgen a teraz mi zistili astmu a flaky na plucach ostal mi kasel, je neskoro ist na vysetrenie ,lebo uz musim ist na liecenie do Hagov...

Simmik

Ja by som skusila ist k imunologicke, a povedat jej o tomto probleme..alebo skusit k lekarovi, ci ta neposle na plucne...