Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uloha chlapa v domácnosti

sisssa--

Ahoj zuzulienka ,som rada ,ze sa ti v skole dari a hlavne ze si si nasla dobrych kamaratov,vtedy sa hned lahsie pretlka zivotom.A brigada ?No jedine priemyselny park ,tam brali brigadnikov inak neviem .No a ja hmmmm ,vianoce som bola doma ,potom sme isli na hory s partiou ,bolo fajn.A laska mi teraz nechyba ,mozno neskor ,ale teraz mi je takto dobre.Ahoj .....moja.

zzzzzzzzzz

ahoj sisi...dakujem ti, si zlata mne teraz tiez vsetko ubieha velmi rychlo. mam sa dobre, a hlavne mam uzasne kamaratstva za ktore som nesmierne vdacna. lepsich priatelov by som nikde nenasla. no hlavne ze tu robotu mas..ja pozeram nieco pre znameho co by nemusel tahat nocne a aby mal ako taky plat kym si poda prihlasku, ma zatial len gymplacku maturu nevies o niecom? alebo aspon brigada...silvestrovala som doma nebolo mi dobre, ale aj tak nic naplanovane som nemala. a ty ako? a vianoce si ako prezivala? dufam ze ti nebolo smutno...aj ja ti prajem tiez vsetko najlepsie do noveho roku, hlavne vela prevela zdravia s nim pride aj vsetko ostatne, verim ze aj laska...maj sa krasne

sisssa---

ahoj zuzicka prajem ti vsetko dobre v novom roku.Ako sa mas ?Ja som zakotvila znova u stryka vo firme ,robotu mam vyse hlavy ale aspon ze ju mam .Nechcem byt zavysla na rodicoch ,ved aj tak toho napocuvam az az.Ako si silvestrovala ?A ako je v skole?Nezabudla som na teba ,len teraz mam dost hekticky zivot ,nie ze by mi to vadilo ,ale nemam na nic cas potrebujem byvat sama a musim zarabat.Tak ze tak.....ahoj moja

z...

neboj nieco sa urcite najde. aj brat zhana pracu kym nepojde o rok na inu vysku, tato ho strasne nebavila...inak vsetko ok, padam unavou ale to prejde. tesim sa uz na vianoce ked budeme pokope vsetci...dufam vsak, ze sa mas ako tak fajn a si aspon trochu stastna..zelam si to...pa zatial

sisssa---

ahoj zuzulienka je mi luto ze este stale behas po doktoroch.A mozno aj bude lepsie ,ked pojdes do Bratislavy no co ti poviem ta nasa nemocnica uz dost upada.No fajn ,ze ti je v skole dobre a ze si sa rozisla s chlapcom ,nic to jaj ved pride druhy si pekne ,inteligentne a sikovne dievcatko ,tak sa toho drz.No a co sa mna tyka ,pracu este nemam ved urcite namna nikto s otvorenou narucou necaka no co uz.A zachvilu mi sused donesie deti idu do metra na nakup ,tak ze stare casi ...co ti poviem.Tak ze tak ..zatial sa maj ahoj zlatko.

zuzic_

ahoj siska:)...hm..nahoda..prave zapnem len tak forum a napises...dobre sa mam...len keby som tu nasu nemocnicu tak casto nevidala:/ aspon ze sa preraba lebo takto je to na nervy napchate vsetko..pravdepodobne pojdem do BA do nemocnice..tak dufam ze tym sa to skonci..inak skola obstojne a kamosky super:) pred par tyzdnami som sa rozisla s chalanom..ale viac ma mrzi ze sa to medzi vami skoncilo..fakt mi je to luto...a dufam ze bdue vsetko lepsie a najdes si pracu..drzim palceky..a mylsim na teba pa

sisssa---

Ahoj Zuzicka zlaticko ako sa mi mas?????Dlho som tu nebola a vidim ze uz ani ty sem nechodis ,no dufam ,ze je vsetko s tebou v poriadku.Co sa tyka mna nemam sa preco chvalit.S Patom sa to este v lete skoncilo a bolo okolo toho velke halo ,tak som odisla s kamoskou na par mesiacov do zahranicia ,trocha som si prilepsila aj anglictina mi ide lepsie a poviem ti aj bolo super.No ale od piatka som doma a musim si najst tu pracu.Ale ved ja nieco vymyslim. No tak zatial sa maj zlatko ......ahhhooojjj.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uloha chlapa v domácnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk