Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uloha chlapa v domácnosti

zuzic

jej dakuejm:) ako sa kresli cerveny smajlik?:DD to mi nikto nepovedal taky kompliment odkedy som zacala rozpravat:DD hehe:))) do deviatej nie pozeram film s bratom:DD sa mi zda ze dnes si zobral do hlavy ze mi spravi program:)))

zuzic

juj:( ta to chytilo...je tu asi epidemia aj v skole mame vela chorych...je mi luto ze si chora:(( tak si pospi a vyliec sa rychlo!

sisssa--

No nove asi nic,tak ma dostala chripka ,musela som ist na pohotovost,vsetko ma boli teplota 39 co ti poviem..tak sa maj musim do postele.

zuzic

ahoj sisi:)) naozaj ma to mrzi len vies ja som uz velmi opatrna ked vies...som ti raz pisala ako ma kamoska podrazila...prepac...a inac co mas nove?:)
aaa denz:DD som isla s bratom a hned jak sme isli okolo takej bandy si zo mna robil srandu ze nech sa pripravim a dam ich dole ze on sa ich boji:DD
tak decka a pan denz idem sa osprchovat potom som spat:)) papik zatial:)

sisssa--

Zuzicka neurazila si ma ,celu noc som nespala ,normalne si mi chybala ...a nikdy by som ta nepodrazila a uz som ti pisala ,ze cokolvek budes potrebovat tak mi to napis..ved ja ta mam rada...

zuzic

dakujem:D a drz pevne:DD jej my zijeme vecne?:D tak to bude sranda:)))
no idem idem prave som ti to prisla napisat:)) tak maj sa, mozno este pridem:)) papa a pekne sa usmievaj:DD
:)))))))))))D)))))))))

Denz

zuzik....tak drzim palce nech dopadne tak ako chces:))
a neobavaj sa vrasok:)
to maju skor ludia zivotne zle naladeni :)))
taki chmurni co sa len uskliebaju a vidia len v kazdom to zle a vlastne aj ich zivot je taky:)))
my co berieme zivot pozitivne.....zijeme predsa vecne:)....to nevies??:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uloha chlapa v domácnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk