uloha chlapa v domácnosti

zuzic

ok decka nechajme tak:)
sisa nechcela som ta urazit ani nic ak ano tak prepac...len mi to neslo do hlavy tak dufam ze sa nehnevas...
datelinka neber to zle ale doverovala som par ludom a ked som sa mala najhorsie zrazili ma k zemi ked som to cakala najmenej...ja len preto ze som sa uz popalila si davam pozor

sisssa--

Baby nebudem to tu rozoberat a ani som sa neurazila ,len doteraz som ani nechapala ze oco vlastne ide...a brata mi uz ani nespominaj lebo ma serie a dost ..

iinkognito

no ja neviem...
zuzic sama pisala ze to nemysli v zlom, ved nie je na tom nic zle, ze si to chcela overit... sa nakoniec ani nepoznate a tiez by som nedala ruku do ohna za niekoho, mozno par vynimiek
tak si sa sisssa nemusela hned urazit... teraz to vyzera tak ze ma zuzic pravdu :))
ked len tie tvoje a bratove ciarky mi nejdu do hlavy ..hm

datelinka

joj, dievčence, snáď sa nerozkmotríte pre ipčka? ja viem, dôvera je dôvera, ale keď tu zverejňujeme všetko o sebe, je to nepríjemné, tak snáď sa odpustí, ak aj niekto neuvedie úplnú pravdu zo svojho súkromného života.

sisssa--

Toto ti teraz pisem z bratovho pocitaca a ip mam take iste pre istotu som volala do t -comu a tam mi povedali ze ked v hotely kde sme spali mali internet t-com vraj to moze byt ze ip mam rovnake a vies co mna to doteraz ani nenapadlo a aj som tusila ze cosi nie je v poriadku ..ze uz si ina ako predtym ,ale nechajme to tak.A brat chodil na moj pocitac nie na svoj .Ahoj zuzic maj sa krasne........

zuzic

nic ma netrapi...vies ja len nieco mi nejde do hlavy...ze mas rovnaku ip v nitre aj v prahe a ked si v prahe ma rovnaku aj tvoj brat...neber to zle len som velmi opatrna, par ludi ma zradilo a nechcem to zazit znova aj ked iba virtualne...

sisssa--

Nie nehnevam ..ale spytaj sa co chces...notebok mam v praci ..ked idem niekde na sluzobku mam ho zo sebou a niekedy aj doma ked nestiham...tak neviem ze co ta trapi.