Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uloha chlapa v domácnosti

zuzic_

ajoj siska moja vdaka..srzim palce s tym patrikom aby sa to urovnalo velmi naozaj velmi si to zelam..daj mi potom prosim vediet. planujem prestat chodit tu na forum ale urcite sa vzdy pridem pozret ci si mi napisala a odpisem urcite. akurat cez skolsky rok to bude tazsie ale aspon cez vikendy urcite ti pridem napisat. tento tyzden osm mohla ist na chatu ale padlo to takze som doma a kamaratka sa mi odcudzila tak neviem ci ju nieco trapi alebo tak dufam ze v tom nemam prsty a coskoro to bude ako predtym. uvidim nieco na august vymyslim. drzim ti palce moja a ozvi sa mi. pa

sissa---

Ahoj zuzulienka ....uz som znova v Nitre ,nepisala som ti ,lebo som mala vybavovacky s Patkom sme si dali pauzu no ved uvidime ako to pojde dalej.Vies si predstavit co ja teraz doma pocuvam ...som nevdacna ,zla potvora .Ale aspon ze otec mi nic nevycita ,hovori ze je to moj zivot ,ale mama hruza.Citala som tvoj prispevok o tom ako sa nedohodnes s mamou.ja to mam doma to iste ,teraz ma to tak uz netrapi ,lebo si zarobim na seba a nemoze mi nic vyhadzovat na oci ,ale predtym ...no co ti poviem.Stale som mala pocit ,ze jej na mbne vsetko vadi velakrat bola na mna protivna .A patricne mi davala najavo ze brat moze vsetko a to je jej milacik.Takze viem co prezivas a myslim si ze vela problemov mas aj z toho ze si z nej vystresovana .Ja som nie raz mavala chvenie zaludka a pocit na odpadnutie a hlavne vtedy ked ma nastvala .Takze tak a napisem ti urcite ,len teraz mam blazninec co ti poviem ....ahoj zlato

AdamKrt

uloha je rovnaka ako u zeny. Nevidim dovod, preco by chlap nemal vediet tiez varit, ci starat sa o deti. Otec je v zivote dietata rovnako dolezity ako matka. A co sa tyka varenia, kopec muzov je kucharov, ci sefkucharov... Takze v sukromi by nemali mat problem.

Mna aj na skole hneval ten rozdiel, ze napr. chlapci mali dielne, dievcata varenie. Ved v zivote treba vediet oboje :)

zuzic

siska:) mno vies...teraz zrovna nie ale doteraz som sa velmi vela hybala chodievam pesi, korculujem, beham, cvicim sladke nejem, po piatej nejem, jem menej a tak:) konecne mam pekne brucho len este by to chcelo zo stehien:) mno hej prazdky by bodli uz...buduci tyzden mame inspekciu a uz len desat tyzdnov a prazdky:D a potom moja vysnivana skola a zacnem fakt driet aby mi vysla vysoka to budem inak driet :) zacnem sa uz cez tieto prazdniny ucit:))
a ty co mas noveho?:)

sisssa--

Ahoj zuzulienka no citam ze ty si schudla ,no faj a co robis prosim ta ????ja som zas teraz pribrala chyba mi bicykel ,no co uz .Jaj si zlatucka ,ze mi drzis palce ,no je mi dobre s patuskom .Tak hovoris ze sa tesis na prazdniny no ved uz aby bolo aj pekne ved hruza co bolo doteraz .Teraz som doma akoze ,nebola som v praci mala som este vybavovacky .

zuzic

nie siska ja viem ze si zvykas je mi jasne ze nemozes stale odpisovat:) tesim sa ani nevies ako velmi sa tesim s vami:)) drzim palceky velmi velmi velmi:)) naozaj som taka stastna:)) no ze ti je luto za nitrou:( tak ja ti budem podavat pravidelne informacie co nove dobre?:) mno hlavicka hadam prejde neboj...ja sa mam super sice mensie problemiky ale to nevadi tesim sa ze uz len desat tyzdnov a su prazdky potom nova skola...a schudla som a kupila som si dve nove tricka takze sa uz tesim na leto:))

sisssa--

Ahoj Zlatko nehnevaj sa prosim ta ze som ti neodpisovala ,ale ja mam teraz taky sialeny mesiac ze neviem ani cia som.Uz som v Bratislave ,som stastna mam pracu ktora sa mi celkom paci a co ti poviem zatial mi je dobre no musim zaklopat ...tuk,tuk...aby som to nepreriekla.No az nato ze mam dnes hrozne boli hlava juuj ako to neznasam .A ty ako ?napis a ako budem moct tak sem nabehnem .Ahoj zlatko ...ale aj tak mi ta Nitra trocha chyba.....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uloha chlapa v domácnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk