Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uloha chlapa v domácnosti

zuzic

sikulka:D dakuejm:) aj ja by som si rada pozrela prahu:) musi tam byt pekne ja som tam este nebola:) ale mala som dobry den...chybali dve ucitelky takze som nemusela trcat do pol stvrtej ale isla som po piatej hodine domov:) a v skole haluz az na to ze vsetci su chori tak dufam ze nieco zas nechytim...nie je zly telepatiou som to zistila:) a ma ta rad:) no ale som sa rozkecala a ty s atam mas ako?:)

sisssa--

Jaj ty moja sikulka ..dnes som len v hotely ale zajtra si obzriem Prahu ...teraz som sa suchla pod paplon a beham po nete ,ale chybala si my tak ze ta pozriem...dnes ako citam nemas moc dobry den ?A co v skole ? a brata ber z rezervou ,nie je zly len este nema rozum....

zuzic

zuzka zdravi prahu:DD dufam ze sa tam mas dobre:) ja som sa mala dobre do vecera len som robila prezentaciu dve hodiny na zajtra do skoly uz som ju isla ulozit ked mi vyhodila ze program prestal pracovat a vsetko je fuc. mozem to zacat odznova robit este som sa zrubala na chodbe tak ma boli clenok jak divy..idem sa osprchovat lebo ma rachne asi:) napis mi nieco pekne hadam este pridem:)) zatial sa maj:)

sisssa--

Ahoj zuzic zdravim ta ze stoviezate Prahy....vidim ze tu bol bracho ved ja si to s nim vybavim ked pridem domov...je tu hrozna zima ,dnes mam chvilu cas potom uz cely tyzden praca ......ako sa mas???????

fillo

Lebo si skafrala zivot ,nie je mi to jedno a este si skafre.Ale musim priznat ked aj velmi tazko ze segra je velka kocka a ona to potvora vie.Dobre nechajme to tak uz budem dobry a ty co sportujes nieco?

zuzic

si strasne hnusny. pozri je mi to jedno neni to moja vec a aj keby nechcelo by sa mi to tu rozoberat. preco si taky?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uloha chlapa v domácnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk