Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uloha chlapa v domácnosti

fillo

Povedal som jej ze si s tebou kecam a neverila ,ved ona to zisti urcite ,mozno ze sa ti z prahy ozve a dufam ze ma neprizabije ked pride domov.Ja ju nechapem hovorim nevie co chce ,vies co teraz vyviedla ale urcite ti o tom pisala s tym milosom?

zuzic

nevadi mi ze sa s tebou mozem rozpravat len mi je luto ze o tom sisi nevie...nechcem poza jej chrbat chapes? a co si jej povedal? nie nehovor

fillo

Myslim ze slovencinu a dufam ze sa nehnevas ze som tu.Uz mi volala segricka ze dufa ze sa jej nehrabem v pocitaci .A preco si dala sisi vred ona ma uplne ine meno poviem ti?

zuzic

tak toto nikdy nepochopim...mohol by si si ju aj trochu vazit aj ona ta ma rada...mam toez bratov a tiez sa niekdy robim mudra a vzdy sme vedeli nejak vyjst...nepis tak o nej...no ja mam monitor:P komparo uz bolo to som zvrzala ale toto hadam bude lepsie. minuly rok bol ktory predmet prvy nevies?

fillo

lebo je furt mudra...a dobre ze neni doma ,najprv jej preskumam pocitac ved ju porazi ked pride domov,no ale aby si nemyslela ze som spina tak nie je az tak zla len je blba nevie co chce.pocul som ze budes mat monitor .

zuzic

filo pokoj:) sisa neni nic extra, je mi sympaticka iba:) ved toto je normalne forum kde si pisem ako zdravotne veci tak aj iba tak s kamaratmi:) no a sisi patri medzi mojich kamaratov:) preco ti to vadi?:) ved o vsetkom moznom ako s kazdym:))

zuzic

to od teba neni pekne...sisa je velmi dobre dievca rada by som mala taku sestru
ale si to musim overit ci si to ty:DD co dostanes z obcianskej?:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uloha chlapa v domácnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk