Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uloha chlapa v domácnosti

zuzic

siska ja sa nenudim vobec:))) ja som rada ze teraz mozem nic neorbit:))) ale uz musim ist tak papa:)) tak sa trosku potulaj aj ked so psom...a k tym laskam...vies co si o tom myslim ale v tom ti nikto nepomoze...musis sa rozhodnut sama...vela stastia prajem..

sisssa--

Niet nad dobrych susedov...a ty co nenudis sa ???Juj ja neviem doma obsediet no hruza ,ale teraz musim sekat dobrotu ,ziadne tulanicky tak preto idem radsej so psom ..akoze...A zabudam pritom na tie moje nestasne lasky....

sisssa--

Vies co nieco ti poviem...medzi nami zenami...oni su fakt dobri a dobre si aj s nimi rozumieme..bez problemu mi pozicaju auto ,ked potrebujem,lebo nasi mi ho nedaju ,lebo sa boja ze im ho rozbijem..vies podla nich som moc nesustredena...no vies ja ......A ja im zas postrazim deticky a pes to je moj ochranca v noci ...vonku...

zuzic

nic dakujem:) mozno niekedy by som sa mu ozvala keby nemal nic proti...ale ty mas akych dobrych susedov:) raz im strazis deti potom psa:)))

sisssa--

Este neidem ..musim pockat suseda donesie mi aj psa ,tak idem s nim ,teda so psom na prechadzku ..dobre vymrznut..a uz je bracho doma nic nepotrebujes?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uloha chlapa v domácnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk