Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uloha chlapa v domácnosti

sisssa--

Ahoj zlatko,budem na teba urcite mysliet v piatok ja na teba myslim stale ,len teraz mi to akosi nevyslo sem pisat ,tak sa snazim polepsit len sa nestresuj nic sa nestane ked nebudes mat plny pocet na skolu sa dostanes tak ci tak a uz sa buduci tyzden moc neuc skor si sprav taky relax budem ti drzat vsetky palceky.No a moja dilema?????Nakoniec som predsa neodolala Patrikovi je super ,je zlaty a mozem tvrdit ze ho mam aj rada,takze s tej stranky je vsetko v poriadku .Chcem odist od rodicov a zit si svoj zivot a to preto tie problemy nasi to nechcu pochopit a mam to teraz dost tazke.Ale nic ine im nezostva a kazdy den je stale tato tema na dennom poriadku a domov chodim len spavat ,lebo uz sa mi to nechce pocuvat.Mam nato svoj vek ,lubim muza ktory by mi zniesol modre z neba ,mam pracu ,nieze by boli radi ,le mi to este stazuju.Tak ,takto sa mi teraz zije ....nic moc .

zuzic

ahoj sisi:) akurat dnes som na teba myslela...dakujem. no a ak ta mozem poprosit mohla by si na mna mysliet aj na buduci piatok? bude to velmi tazky den pre mna...ale sisi si velmi smutna citim to..mozem sa ta nieco spytat? uz si vyriesila tu svoju dilemu? bola by som tak rada keby si uz bola stastna...

sisssa--

Ahoj zlatko...zuzicka...dost dlho som tu nebola ,ale mala som vela starosti,co sa tyka aj rodiny aj mna ,proste teraz sa to vsetko zomlelo a nakopilo a ja som mala hrozne dni dufam ze uz nabehnem do starych kolaji .A ty sa mas ako ? Na buduci tyzden mate monitor,ale ty to zvladnes neboj.

zuzic

jasne sisi ja viem ze ked nepises tak nemozes:) no dufam ze budete mat novu silu lebo takto sa miu pracujes:( no pocasie:P som bola chvilku vonku co ma mama vyhnala aby som sa stale neucila ale ma skoro odfuklo. strasne pocasie...ved vies momentalne nerobim nic ine iba sa ucim od rana do vecera, nacvicujem sa na vysku:DD ale nie...uz len dva tyzdne:) a ty co ako sa mas? co nove? teda okrem tej prace...

sisssa--

Ahoj zuzicka ,nehnevaj sa na mna ,ze sem nepisem,ale mam toho dost vela a vecer ked pridem domov som rada ze zaleziem do postele.Ale chvala bohu v pondelok nastupi jedna baba a bude lepsie aj viac casu .dnes som prisla domov trocha skor ,chcela som ist trocha von ,ale to hnusne pocasie ,brrrr radsej zostanem doma .A ty ako ,co v skole ,?????????

zuzic

hej hej ucim:( dnes som dostala stvorku z matiky je mi nanic ucila som sa do noci a vidis:( po minule roky som sa ani neucila a mala som jednotky a teraz makam jak kon a nic:( no nevadi kaslem na to prave som vysla z prchy trochu som cvicila tak mi je lepsie:) ale idem sa zas ucit tak sa maj...mozno si pozrem aj ja koniec ordinacie:) neni som chora len kaslem velmi ale dostavam sa z toho...no teraz nemozem ale neskor ked budem mat cas ti poviem co nove:) tak sa maj mylsim na teba:)

sisssa--

ahoj zuzicka ,ucis sa?????? Ja som uz konecne doma idem do sprchy a potom budem pozerat ordinaciu.A ty ako dufam ze si neni chora ???

zuzic

siska ale nerob hluposti, si si ista ze ti je uz dobre? nie ze budes chodit chora do prace lebo na to mozes dost kruto doplatit! inac aj ja kaslem od dneska zeby som to od teba chytila?:)

sisssa--

Ahoj zuzicka uz som doma ,mame v praci frmol a nemozem si dovolit marodit,dve kolegyne vypadli ,jedna si zlomila nohu a druha isla na matersku ,tak som musela doklusat a robila som aj cez vikand no hruuuza.Ale trochu este kaslem ale to prejde ...teda dufam...a ty ze si si pohorsila ,ale ved to aj opravis ,ved ty si sikulka a konc orocne vysvedcenie uz je aj tak na prd ved to si uz prijata na skolu ,tak uz sa tolko nestresuj a ty urcite prijata budes sto pro....

zuzic

ahoj siska:) uz si v praci? ja som teraz prisla zo skoly mam dobre akurat som trocha zhorsila znamky ale to bol asi zly den...no a strasne kaslem ale moja chyba zle sa obliekam:) a ako sa mas? uz lepsie?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uloha chlapa v domácnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk