Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uloha chlapa v domácnosti

sisssa--

Zuzic mala by si sa suchnut pod paplon ,ale vazne.A ten theraflu je dobry, dobre sa od neho vypotis ,ale takto ked tu sedis tak tazko.

zuzic

jaj no...som rozmyslala ze cim to je ze mladi sa tak menia...tym ze chcu machrovat alebo su nestastni? lebo kedysi az takto nebyvalo...

sisssa--

Inak na tom nasom slavnom sidlisku rastie poriadna elita ..no cest vynimkam.Mojej znamej syn sa dostal do takej partie ,ze uz s nim nevladze je siedmak a robi strasne veci..to tu ani pisat nebudem ,proste chodi z skoly do skoly.Nikde ho nechcu.

zuzic

ja zemak neznasam hlavne slepe mapy fuj..dejak sa da ale aj tak nema na matiku:) hej videla a uz tusim vedia kto to bol? spoluziak to vedel kto on tam bol ale hovoril ze to nepovie ak mu neda policia peniaze:)))

sisssa--

Nemas rada zemepis?Juj ani ja som ho nemala rada ,naopak dejepis som zboznovala .Videla si v spravach ako vandali pomalovali golianovku??

zuzic

nie to mam uz od rana od brata som asi chytila ten tu tiez pekne prskal:) mala som tu chodit s ruskom:)))
zemepisarka....zemak neznasam ale ona bola fajn:)

sisssa--

Mozno ze si to dostala odo mna ako som tu prskala na obrazovku .. no dufam ze ta to velmi nechyti?A aka ucitelka vam to odchadza ?

zuzic

tak vselijak:) moja fajn ucitelka odchadza a nechcem vediet kto pride miesto nej....mohol by konecne nejaky chlap:) nieco na mna ale lezie takze dufam ze nebudem mat chripku, keby to ostalo aspon pri nachladnuti:((
bingi neviem kde je ale telepatiou mylsoim ze je v poriadku...dufam...

sisssa--

Ahoj moja akop sa mi mas?? Ucitelky posluchaju ...ja uz beham vonku o sto sest..ty bingham sa nam vyparil hadam nie je chory.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uloha chlapa v domácnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk