Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stále len kontrola

Príspevok v téme: stále len kontrola
pavlus1111

som najmladšia zo súrodencov, brat je ženatý, ja mám 24
rokov, mám 6 mesiacov frajera a stále mi naši tak trošku asi riadia život, teda foter, jazdím autom 1 rok,minulý rok v zime som nejazdila, ešte som sa bála,ale tento rok reku sa odvážim a budem jazdiť,aj keď sú zamrznuté cesty, ale foter,že nie,že on ma radšej ráno do práce odveze.už bývam doma len ja s fotrovcami, minulý týždeň som si dala zaviesť na notebook net,mám to cez kábel a foter mi ukazoval,že ako mám ten kábel motať,že pri mojom motaní mi ten net za týžden nepôjde, mi to leze na city takéto pučovanie, mám 25 rokov....včera som s kamoškou po troch rokoch vyrážala na zábavu a foter sa ma 3 x opýtal či mám klúče, kam idem, kto ide atd.

Tessy06

výborne, tak ako si sa postavila mne, mala by si sa aj rodičom... nechať si poradiť hej, ale nie nechať si riadiť život

žid Baribal

no ak si mala takéto problémy, ako píšeš je dobré, že sú preč...

no možno aj preto sa otec viac strachuje- chce aby si mala toho na krku čo najmenej, aby si sa z toho dostala úplne...

pavlus1111

žid baribal a dee vďaka za odpoveď, ste zlatý, deee určite máš pravdu, čo si napísala, a fakt som si uvedomila, že som rada, že mám otca takého akého mám.aj ked mi lezie niekedy na city.ale určite si na to spomeniem, ked ma bude poučovať a kritizovať a zoberiem si to k srdcu a ako povedal baribal si to vypočujem:-)))) a tessy, ja som napísala aké lieky užívam, že či má s nimi niekto skúsenosti a ak hej ako sa po nich cíti keď ich požije, ja som vďaka mojej doktorke z najhoršieho vonku,tak nerýp moja.

Tessy06

"dobre moja???" :DDD
...milá pavlus, ja si môžem písať kam chcem... :p v téme "nič sa mi nechce" píšeš, že berieš 3 druhy antidepresív, takže chodíš k doktorovi, ja by som ho vymenila, keď ti nedokáže pomôcť

Deee

urcite je to trosku na nervy ked ti takto "pomahaju", ale ver mi, ze az raz uz rodicov nebudes mat budes si pamatat prave toto...aj ked sa nezda, je to prejav lasky, starostlivosti, maju doma uz len teba, aj ja mam 24 a aj moj ocko bol takyto "prehnane napomocny", ale teraz ked ho uz nemam na toto vsetko s laskou spominam...a co by som dala za to ak by sa ma pri odchode z domu opytal, ci mam kluce...

žid Baribal

no, chce Ti len poradiť, však sa cez to prenes a počúvaj ho tú chvíľu, trebárs keď Ti ukazoval ako sa motá ten kábel.... a on bude veľmi rád a Ty to budeš mať skôr za sebou.....

pavlus1111

len niekedy vyzerám ako koza,ja viem,že je starostlivý,ale keby sa neurážal ked ho odmietnem a nezačal sa vyhrážať.

pavlus1111

milá tessy, sem sa píši témy ktoré trápia ľudí,tak ich sem píšem a ak mieniš kritizovať,tak mi na ne neodpovedaj,dobre moja???

pavlus1111

no urazí sa a povie mi,že si ho nemám priať,keď niekde narazím.tak radšej sa nechám odviesť,kto by ho počúval,že si nedám povedať keby som naozaj niekde drgla,človek nikdy nevie.tak ALE zas ked neskúsim,nebudem vedieť.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stále len kontrola - Fórum - ZDRAVIE.sk