oholiť?ale ako?

count.draco

sem-tam mam aj ja problemy, ze sa mi obcas objavia vyrazky, ale da sa to lahko vyriesit, staci ked po holeni pouzijes nejaky krem, teraz neviem ci nenapisem blbost ale podla mna ked pomoze u muzov tak aj u zien, skus raz pouzit priatelov krem ktory pouziva po holeni, u mna to vzdy pomohlo :-)

alank

heheh...som prwy krat na tejoo stranke..a je celkoom w pohode..noo a o holenii ja newem holte sa o sto sest...je too neprijemne ked baba nieje oholena pred sexoom...

fridka

Hm,no nemyslim,ze sa chlpky vo vode odmocia...Ked ich natries kremom,tak nepoviem,trochu sa uvolnia,ale podla mna to ma vyznam,len ak ich depilujes-co je ina bolest..Ja som po holeni zacala pouzivt detsky tekuty pudrik a funguje to

amelia4841212

ahojky evicka pocuvaj mohla yb si mi povedat ci ten pripravok mozno dostat volne v drogerii???dakujem krasne!!!

evicka

Skuste sa po holeni natriet trocha Betadinom. Je to dezinfekcny pripravok, malo by to pomoct na tie podrazdene a hnisave vyrazky.

Shashala

Holenim by sa infekcia nemala zavies ak to nerobis v nejakych extra nehygienyckych priestoroch...a ziletka sa da pouzit viacej krat. Pichlave su trosku ale ked ti dorastu do dlzky asi 5-7mm prestanu byt pichlave a su jemne

Shashala

Ahojte ja sa holim pod vodou. Napustam si vanu tak aby mi bola pod brucho...a chvilku polezim tym padom sa chlpky odmocia a pod vodou to vobec neboli a je to nejpohodlnejsie pretoze vobec netecie krv (aspon mne nie). a cervene bodecky sa robia preto ze je pokozka podrazdena...vhodny by na to bol framikoin alebo nieco podobne

luli

no samozrejme, ze su pichlave.ja sa holim tak ked je treba.samozrejme pred tym ako ideme s priatelom na vec musim byt vzdy uplne do hladka oholena,inak nic nebude.ja by som sa hanbila,aj ked mi priatel hovori, ze ked su trosku dlhsie tak mu to nevadi,ale ja sa nedam:)no ja ked sa oholim tak tiez mi trosku tecie krv, mam to take podrazdene ale natieram sa detskym olejcekom a aj tam dolu trochu a nemam problemy.