Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krem pod makeup

Marika17

Dievčatá práve som na ich stránke -odkaz odstránený- Predstavte si oni už dali nové akcie!!! waw!! všetko o 50% lacnejšie!!

Marika17

Myslím si, že krémy Natura House, nie sú tie najdrahšie! Ich cena je veľmi dobrá a dostupná pre každého aj napriek primeranej cene sú veľmi kvalitné s vysokým obsahom prírodných látok! a to je už čo povedať.

usiko

fuuha, same drahe veci....tie su nanic, aj podla testov su drahe kremy len marketinfovy tah...

...nevravim, ze je to najlepsie, ale ja som ine lepsie nenasla, a to som 14 rokov skusala vsetko mozne...teda hydratacny fliud od Balea young, v DM drogerie....

Marka17

swistica, ja by som ti doporučovala prírodný denný krém na problémovú pleť Anti acné od NATURA HOUSE. obsahuje extrakt z cejlónskej škorice,uncárie, lopúcha a iných byliniek, ktoré pôsobia protizápalovo a upravujú vzhľad problémovej pokožky. Je veľmi vhodný pod make up z dôvodu,že rýchlo vstrebáva a hydratuje pokožku. Ak ťa to zaujalo pozri sa na -odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krem pod makeup - Fórum - ZDRAVIE.sk